Skocz do zawartości

YOUTUBE się zepsuł.


Recommended Posts

W dniu 25.11.2023 o 13:41, suszin napisał:

Używasz może Firefoxa?

używam firefoxa
 

 

Godzinę temu, raiders napisał:

Po pierwsze jakich adblocow używasz , u mnie problemem na ff był marwelebytes po usunięciu go YT jak nowy .

usunięcie marwelebytes nie pomogło a owszem używam adblocków ale po ich wyłączeniu może ciut lepiej ale szału nie ma.
 

 

38 minut temu, suszin napisał:

Ostatnio podobno wyszło, że YT blokuje Firefoxa na 5sek żeby sztucznie wydłużyć czas ładowania na przeglądarkach od Mozilli.
Możesz spróbować dodać do Adblocka taki filtr:


www.youtube.com##+js(nano-stb, resolve(1), *, 0.001)
 

 

jak to dodać ?

Nigdy nie miałem problemu wcześniej i YT śmigał fajnie,zaczęło sie jak YT zmienił swoją politykę odnośnie reklam.

 

Link to post
Share on other sites
W dniu 24.11.2023 o 18:43, Tiamina napisał:

Cześć.
Mam do was pytanie,czy wy też macie problem z działaniem YouTube od czasu przymusowych reklam.Często zacina,buforuje albo odtwarza po odświeżeniu strony no ogólnie beznadziejnie działa.
?

 

U mnie dzisiaj ten problem wystąpił ale na przeglądarce google chrome, dziwne, wcześniej żadnych problemów z YT nie miałem. Adblocków nie używam od momentu wprowadzenia przez google tej polityki odnośnie blockerów na YT.

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Bardzo rzadko mam taki problem na nowym kompie na Firefokxie.

 

Dużo częściej miałem taki albo podobny problem na starszym komputerze.

 

W zasadzie miałem kiedyś taki komputer, że nic nie pomagało - YT prawie w ogóle na nim nie działało i nic nie pomagało. Ostatecznie pomogła zmiana komputera.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...