Skocz do zawartości

Jaki telefon roboczy.


Recommended Posts

Witam, 

Poszukuję w miarę dobrego telefonu roboczego. Ma być to jako prezent. Telefon będzie służył w warsztacie/podwórku, głównie rozmowy, sms, ewentualnie Wi Fi. Był przerabiany Hammer Active 2, ale android w nim zaczął strasznie mulić. Po hard resecie i aktualizacji androida z czasem problem powraca, telefon już swoje przesłużył (nie jest zakatowany, ale te mulenie denerwuje), teraz zaczął się zacinać, brak możliwości odblokowania i czasami potrafi sam zadzwonić więc pora na zmianę. Jaki telefon polecacie w przyzwoitych pieniądzach? Wiem, że za małą kwotę nic konkretnego się nie zakupi. Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Taka ciekawostka jako telefon warsztatowy to modele caterpillara z kamerą termowizyjną . Sama jakość telefonu nie jest mi znana niestety , ale chciałby mieć taką funkcję w swoim .

widzę są jakieś tańsze zamienniki typu 

https://allegro.pl/oferta/kamera-termowizyjna-blackview-bv6600-pro-4-64gb-13450391911?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=test&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_telefony_smartfony_pla_pmax_sc&ev_campaign_id=17958848592&gad_source=1&gclid=CjwKCAiAjfyqBhAsEiwA-UdzJDw8gDBLYZxXDJHkqb_u6EEDmOKv7uNyV7Wkjb1GAnk7Q_VaS4vlBRoCHOgQAvD_BwE

Ale tu tym bardziej nie wiem czy to się do czegoś nadaje 

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, jakub1t napisał:

Taka ciekawostka jako telefon warsztatowy to modele caterpillara z kamerą termowizyjną . Sama jakość telefonu nie jest mi znana niestety , ale chciałby mieć taką funkcję w swoim .

 

Pff, ogarnij, ile kosztuje podstawowa kamera termowizyjna, np: Vevor SC240. Na takie bajery imo szkoda pieniędzy.

 

Tak jak ktoś wyżej wspomniał, dobre szkło hartowane albo nawet folia hybrydowa + case, ewentualnie zamykane etui. Przez rok tak używałem iP 13 mini, kilka razy mi spadł bez szwanku, rysy co najwyżej na szkle A pracuję jako elektryk w różnych warunkach (przemysł, warsztat), gdzie mam styczność z pyłem i ze smarami, często wiszę na telefonie i trzymam go w brudnych rękach.

 

Obecnie mam Galaxy S23 i tak samo funkcjonuje. Jedynie na co trzeba uważać i przedmuchiwać to złącza w telefonie, chociaż ja i tak głównie używam MagSafe. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...