Skocz do zawartości

Po migracji Win10 gry się zawieszają.


Recommended Posts

 

 

 

Po migracji systemu Win 10 z jednego dysku SSD (Crucial_CT250MX na drugi SSD Lexar NM 790 2 TB) gry zaczęły się wieszać

Problem dotyczy gier War Tunder (Zainstalowana na dysku talerzowym) i Dying Light 2 (Zainstalowana na dysku SSD Lexar)
War Tunder zawiesaz się podczas ponownego ładowania mapy, a Dying Light 2 podczas ładowania ekranu gdzie można wybrać save`a.

Sprawdziłem RAM Memtest86 - trzykrotnie - zero błędów.
Dysk SSD Lexar sprawdziłem i maksymalnie miał 75 stopni w stresie.
Procesor miał w stresie 55 stopni, GPU 69 stopni.
Wydaje się, że problem leży po stronie software`owej.
System przeskanowałem Bitdefender`em ale nic nie znalazł.
Przy użyciu Steam sprawdziłem integralność plików gier i wszystko było w porządku.

Po zawieszeniu się Dying Light 2 w dzienniku systemowym występuje taki opis błędu:

 

"Nazwa aplikacji powodującej błąd: DyingLightGame_x64_rwdi.exe, wersja: 1.13.1.0, sygnatura czasowa: 0x654d14a9
Nazwa modułu powodującego błąd: rd3d12_x64_rwdi.dll, wersja: 0.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x654d1462
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x0000000000072a15
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x3c7c
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01da1d783c34430a
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\SteamLibrary\steamapps\common\Dying Light 2\ph\work\bin\x64\DyingLightGame_x64_rwdi.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\SteamLibrary\steamapps\common\Dying Light 2\ph\work\bin\x64\rd3d12_x64_rwdi.dll
Identyfikator raportu: 4e0cf04a-17eb-4995-869c-cb04d6a5f68d
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: "

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...