Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne bezprzewodowe BT do 350/400zł


Recommended Posts

Strzała,
chciałbym nabyć słuchawki BT nauszne - a dokładnie wokółuszne, będą używane tylko i wyłącznie w domu - do PC, więc nie potrzebuje bajerów typu ANC.

 

Przeznaczenie głównie muzyka, czasem gry - ale gry w znaczeniu "weekendowy gracz single player", nie potrzebuje "gejmerskiego" sprzętu. Wiem, że czasami w słuchawkach pojawia się opcja "low latency" jeżeli chcielibyśmy użyć ich do gier.

 

Ogólnie jestem basshead-em, potrzebowałbym czegoś z ciepłym brzmieniem. 

 

Obecnie używam starych, poczciwych XB500 z kartą SB X-Fi HD na USB - więc jak widać nie jestem jakimś wymagającym audiofilem.

Link to post
Share on other sites
W dniu 24.11.2023 o 14:41, FeX napisał:

Nie, Q30 są bardziej opłacalne pod względem ceny/możliwości.

Masz może porównanie do 2x droższych Sony XB910n? Były kiedyś moim targetem (bo ogólnie lubię serię XB od SONY) ale stwierdziłem, że chyba nie potrzebuję słuchawek za ponad 7 stów.

 

Teraz ceny spadają i można kupić za 500-pare zł. Pytanie czy warto w porównaniu do Q30.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, CjFalcon napisał:

Masz może porównanie do 2x droższych Sony XB910n? Były kiedyś moim targetem (bo ogólnie lubię serię XB od SONY) ale stwierdziłem, że chyba nie potrzebuję słuchawek za ponad 7 stów.

 

Teraz ceny spadają i można kupić za 500-pare zł. Pytanie czy warto w porównaniu do Q30.

 

Według mnie te słuchawki od Sony nie mają sensu. Tam tego basu jest napchane po sam korek i jest go więcej niż w już basowych Q30. Dla mnie Sony XB910n to jakaś karykatura, no chyba, że jesteś totalnym bassheadem.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...