Skocz do zawartości

jaką karte polecicie do tego zestawu 1440p 120hz


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Radosno,

Recommended Posts

Witam jaką kartę polecicie do tego zestawu ?gry 1440p 120hz

-procesor ryzen 7600x
- płyta główna asrock b650e riptide wifi
-pamięci ram 32GB gskill trident z 5neo 6000MHz cl 30 amd expo
- Zasilacz MSI MPG A1000A
- Karta graficzna RX 6800 Sapphire Pulse
- Dysk SSD Goodram CX200
- Dysk HDD Seagate 500 GB
- Dysk Kingston KC2500 500GB
- Chłodzenie cieczą Pure Loop 240 mm AIO
- Obudowa Pure Base 500 Plus z 4x120 mm Arctic P12

Link to post
Share on other sites
17 minut temu, Kawabonga napisał:

Jaki budżet ?

Jeśli grasz w CoD Warzone, Apex Legend, CS:go2 to najlepiej coś od AMD -  RX7800XT, RX7900XT.

Gry z RT wydajniej będą chodzić na RTX4070 Ti, jak nie używasz RT to też raczej Radeon.

Na razie nie używam rt , gram w gry aaa żadne Cody apexy czy fortnite czy cs nie gram w 4070 Ti martwi mnie pamięć v ram , na 4090 mnie nie stać czyli zostaje 4080 i RX 7900xtx i tu jest zagawostka bo nie widziałem na żywo dlls 3. i 3.5 fsr włączam często na RX 6800 ponoć dlls ma lepszą jakość obrazu , i też martwi mnie to złącze w rtx ponoć się palą, na adapterach, chyba że da się dokupić przeód, też gdzieś czytałem że mają wyjść rtx z dopiskiem super, i mógłbym poczekać do ich premiery 

7 godzin temu, joker5513 napisał:

Jeżeli budżet nieograniczony to RTX 4090, bo nie okresliłeś :D Będzie lekki niedobór mocy po stornie procesora ale co tam...

 

7800Xt/7900XT lub RTX 4070/4070ti

W 4070 na za mało pamięci v ram, 4080 lub RX 7900 xt/xtx  ? Dlls ponoć lepsza jakość obrazu nie wiem bo sam nie widziałem, martwi mnie też złącze w rtx ponoć się palą te przejściówki, a chyba że da się dokupić przewód do zasilacza? Też słyszałem że mają wyjść rtx z dopiskiem super i mógłbym poczekać na te karty jeśli by było warto 

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Kawabonga napisał:

CS:go2 to najlepiej coś od AMD -  RX7800XT, RX7900XT.

Taaaa......

 

@Rebelmind musisz kolegę wyjaśnić bo herezje głosi :D

 

Godzinę temu, Radosno napisał:

W 4070 na za mało pamięci v ram, 4080 lub RX 7900 xt/xtx  ? Dlls ponoć lepsza jakość obrazu nie wiem bo sam nie widziałem, martwi mnie też złącze w rtx ponoć się palą te przejściówki, a chyba że da się dokupić przewód do zasilacza? Też słyszałem że mają wyjść rtx z dopiskiem super i mógłbym poczekać na te karty jeśli by było warto 

Nie wiem co robię źle ale u mnie nic nie płonie :co:

 

:D Po prostu trzeba ten kabel porządnie docisnąć i nie złamać pod kątem 90 stopni lub mniej. DLSS jest lepsze od FSR i tego intelowskiego odpowiednika nie da się ukryć. Poczekać zawsze można, nawet w nieskończoność.

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

5000

4 minuty temu, joker5513 napisał:

Taaaa......

 

@Rebelmind musisz kolegę wyjaśnić bo herezje głosi :D

 

Nie wiem co robię źle ale u mnie nic nie płonie :co:

 

:D Po prostu trzeba ten kabel porządnie docisnąć i nie złamać pod kątem 90 stopni lub mniej. DlSS jest lepsze od FSR i tego intelowskiego odpowiednika nie da się ukryć. Poczekać zawsze można, nawet w nieskończoność. Dalej nie znamy budżetu ..

Budżet będzie około 5 tyś, chciałem poczekać bo myślałem że obecne karty może stanieją, a jestem też ciekaw 4070 Ti super bo ona ma mieć ponoć 16 GB v ram, nie wykluczam karty używanej, ale skoro dlls lepiej wygląd bym nividia wolał 

Link to post
Share on other sites
35 minut temu, Radosno napisał:

ale skoro dlls lepiej wygląd bym nividia wolał 

Mam dwie gry w których jest zaimplementowane DLSS ,  Warzone2 i CP2077, i w wcale nie uważam że DLSS lepiej wygląda niż FSR a wręcz przeciwnie .

W CP2077 tak mnie wku....a ten DLSS  , podmieniałem pliki na różne wersje i na każdej są artefakty , takie migające błyski światła na pewnych elementach, na FSR tego nie ma. Teraz w Warzone2 tez jakieś dziwne migania, znikające tekstury, tylko nie wiem czy to coś nvidia popsuła w nowych sterach, czy w grze jest coś popsute . 

  

Edytowane przez Kawabonga
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...