Skocz do zawartości

Arktic freezer problem/zapytanie


Recommended Posts

Posiadam pierwszą wersję chłodzenia arktic liguid 240 (już nieprodukowane) Chciałbym przejść na am5 obecnie jestem na dość starym intelu, w zestawie do tego chłodzenia dostałem zestaw montażowy pod amd (am4) I tu nasuwa się pytanie czy zmienia się rozstaw montażowy na am5 czy zestaw montażowy z am4 będzie działać na am5. Jest to sprawne chłodzenie szkoda wymieniać. Dokładny kod chłodzenia o jakie mi chodzi ACFRE00013A

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

No właśnie teoretycznie tak, ale artykuł powstał gdy już od dawna była druga wersja tego chłodzenia, na liście też nie ma wzmianki o tej mojej wersji tylko na liście jest dwojka, że wspierają, pytałem arktica to cisza, nie odpowiadają, wiec chyba bd trzeba zaryzykować.

Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, Lemano napisał:

No właśnie teoretycznie tak, ale artykuł powstał gdy już od dawna była druga wersja tego chłodzenia, na liście też nie ma wzmianki o tej mojej wersji tylko na liście jest dwojka, że wspierają, pytałem arktica to cisza, nie odpowiadają, wiec chyba bd trzeba zaryzykować.

Czytać, czytać, czytać, różnice w wersjach u arctica polegają tylko na wyposażeniu dostępnym w pudelku.

 

At the end of 2022, AMD released the AM5 socket, the successor to its popular AM4 platform. Because all mechanical dimensions remain identical, we can guarantee the compatibility of ARCTIC coolers with AMD's new processors.

 

Gdzie najważniejszy fragment to Because all mechanical dimensions remain identical

Edytowane przez Etranger
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...