Skocz do zawartości

Upgrade Lenovo Thinkpad p320 stacja robocza - 1000 zł


Recommended Posts

Cześć,

Chciałbym zapytać o sens upgrade'u sprzętu jak w temacie. Budżet okolice 1000-1500 zł (czym mniej tym lepiej), najchętniej części nowe. To co chciałbym z niego wycisnąć, to możliwość odpalenia gier e sportowych jak F1, Fifa, CS2, ewentualnie PUBG. 

 

Specyfikacja:

Płyta: Lenovo 103D,

Procesor: Xeon E3-1240 v6, 3.70GHz,

Grafika: Nvidia Quadro P600,

Pamięć: Samsung DDR4-2400 8 GB,

Zasilacz: Antec VP-PC 500W (przełoże z obecnego kompa, bo fabrycznie jest jakiś szajs).

Monitor: AOC 2369M

 

Z moich pomysłów to oczywiście dołożenie 8 GB ramu + wymiana karty graficznej (tutaj najwięcej dylematów). Procesor bym zostawił, bo wydaje się przyzwoity i wystarczający na moje potrzeby. Do wzięcia pod uwagę, że obudowa jest minimalnie mniejsza niż standardowa i mam obawy, że mocniejsza karta graficzna może nie wejść. Załączam zdjęcie środka. 

 

Z góry dzięki za pomoc.

IMG_2805.jpeg

Link to post
Share on other sites
26 minut temu, rafmaz napisał:

najchętniej części nowe

Ciezko bedzie ja osobiscie sprzedalbym to co masz i poszukal czegos takiego:

 

https://www.olx.pl/d/oferta/komputer-gamingowy-rtx-2060-i5-9600k-CID99-IDX8BfX.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0

 

Jakbys znalazl w budzecie z 2070 to jeszcze lepiej.

Bedziesz mial duzo wydajniejszego kompa - procka, grafike i nowszego niz to co masz obecnie.

Cene negocjuj, mysle ze okolo 10% mozna odjac. Linki to sa przykladowe oferty, poszukaj na spokojnie jakiejs okazji.

 

https://www.olx.pl/d/oferta/komputer-do-gier-i5-rtx-2070super-16gb-ram-650w-rgb-gamingowy-CID99-IDX4Jia.html

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...