Skocz do zawartości

Jaki HUB USB czy długie kable USB?


Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Zastanawiam się jak rozwiązać kwestię okablowania i podłączenia wszystkich sprzetów do PC z możliwością przełączenia się na laptop. Aktualnie posiadam tani HUB USB z Ali jednak są z nim małe problemy. Prędkości odczytu i zapisu przez ten hub są słabe a zewnętrzny dysk SSD nawet nie rusza. Dodatkowo każdy sprzęt włącza się z opóźnieniem co jest bardzo upierdliwe gdy chce coś szybko sprawdzić na innym urzadzeniu. Nie było to jakimś wielkim dramatem jednak posiadam nowe biurko i chcę to wszystko ładnie uporządkować.

Podłączam do huba: klawiaturę, mysz, mikrofon, interfejs audio, adapter do pada. Razem 6x USB wpiętych na stałe. Do tego chcę jeszcze wypuścić kabel USB C na telefon.
Do tej pory przełączałem tego Huba ręcznie między laptopem a PC ponieważ uzywam praktycznie całego zestawu na obu urządzeniach.

Mam wrażenie, że to za dużo dla tego huba.
Finalnie chciałbym uzyskać efekt, w którym wszystko jest ładnie schowane na specjalnej listwie pod biurkiem, całość działająca na swoich maksymalnych prędkościach, jeden kabel typu C wypuszczony do podpinania telefonu.
No i to tyle :) Czy aż tyle?

Tutaj jeszcze pytanie techniczne. Czy jeden hub z takim zestawem podpięty do jednego USB w płycie głównej to nie za dużo?

 

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Darwin324 napisał:

Czy jeden hub z takim zestawem podpięty do jednego USB w płycie głównej to nie za dużo?

Chodzi ci o prąd czy przesył danych?Prad to masz aktywne hub,a przesył i tak nie używasz więcej niz 2 urządzenia naraz

Ogólnie to nie wiem co ty tam z tym hubem chcesz robic

 

393857641_652441843542057_4340705752575457726_n.thumb.jpg.af5acca8e67858ee8c92dbf81c057aaf.jpg

Ja mam do kina domowego aktywny  przyciskami aby nie meczyć dysków.7xusb z kablem usbc na usb a

Dyski 20TB

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...