Skocz do zawartości

Resetowanie komputera


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Piotr42,

Recommended Posts

Witam mam problem z pc od jakiegoś czasu komputer mi się restartuje podczas grania,wcześniej się tak nie działo.Komputer już ma z 4 lata.                                                     Proc.i5-9400f.                                       Ram-16gb.                                            Grafika NVidia Geforce Asus gtx 1660ti 6gb.                                            Zasilacz 550 w branze.                         P.główna. Msi b360 A Pro.                 Więc wygląda to tak że wlanczam gre trochę pogram parę min i nagle restart,testowałem grafikę programem furmark i to samo się dzieje.A robiłem test na drugim pc i nic się nie dzieje tym samym programem.Czy to może być wina karty graficznej?            

Link to post
Share on other sites

Nie pamietam marki,robiłem test programem Fumark i pochodzi pare min i resetuje sie.A na drugim Pc chodzi bez zajakniecia.

Zrzut ekranu (1).png

Zrzut ekranu (2).png

Zrzut ekranu (3).png

Zrzut ekranu (4).png

Zrzut ekranu (5).png

Zrzut ekranu (12).png

Zrzut ekranu (13).png

Zrzut ekranu (14).png

Zrzut ekranu (15).png

Zrzut ekranu (16).png

Zrzut ekranu (17).png

Zrzut ekranu (18).png

Robiłem test programem UserBenchmark i za pierwszym razem włączył sie sygnal alarmowy na karcie graficznej,a za drugim razem reset oczywiście jak doszło do testu grafiki.

Co robić bo powiem że mam dość już tego.:/

Mój zasilacz

20231004_143733.jpg

Jakieś pomysły co robić?

Edytowane przez Piotr42
Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Piotr42 napisał:

Co robić bo powiem że mam dość już tego.:/

Mój zasilacz

To nie jest markowy zasilacz, naklejka bronze o niczym nie świadczy. 450 Watt na linii 12 V. Kolink NIGDY nie produkował dobrego sprzętu, to wyrób zasilaczopodobny.

Konieczna jest podmiana zasilacza na coś porządnego.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...