Skocz do zawartości

Wytrzymały smartfon 1000-1500 zł


Recommended Posts

Witam,

 

mam zamiar kupić smartfona za 1000-1500 zł - więcej dać nie mogę. ;) Oto czego potrzebuję:

 

  • Dobra jakość wykonania oraz wytrzymałość - tak żebym nie musiał się martwić jak telefon spadnie mi na ziemię - Galaxy S odpada :D
  • Jako iż smartfona będę wykorzystywać głównie to Internetu - ekran min. 3.5"
  • Wygodny odtwarzacz i dobra jakość muzyki (nie chodzi mi tutaj o głośniki)
  • Zorganizowany organizer ;)
  • Sprawność i niezawodność - spowolnień i zawieszeń nie będę tolerował :P
  • Konfigurowalność - iPhone odpada. ;)
To są najważniejsze dla mnie cechy. Poza tym będę na nim od czasu do czasu oglądał jakieś filmy (jednak nie zależy mi zbytnio na OLEDzie) no i fajnie jakby była jakaś aplikacja, umożliwiająca scrobblowanie na serwis last.fm (niekoniecznie oficjalna). Myślałem nad jakąś jeżynką - BlackBerry Torch 9850. Całkiem fajnie wygląda też Nokia N9. Niestety nie miałem nigdy okazji pobawić się którymś z tych smartfonów. Co o tym myślicie?

 

Pozdrawiam :)

 

 

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o model Torch 9850 - Ekran 3.7", rozdzielczość 800 x 480 :) Ej a co myślicie, aby poczekać te kilka miechów i kupić N9? Bardzo podoba mi się ten smartfon. :D Strzelam że do końca roku stanieje do sensownych cen (wyjdą Nokie z WP7), aczkolwiek zagadkowa jest kwestia systemu - Nokia raczej rozwijać go nie będzie, zobaczymy co zdziała społeczność linuksowa. :D

Link to post
Share on other sites

Samsung Wave II.

 

Mam jedynkę, dwa razy mi już spadł i ma tylko rany powierzchowne, ekran cały i bez rys. Idealny telefon do dzwonienia, SMSów i słuchania muzyki. Z dobrymi słuchawkami gra świetnie. Z internetem gorzej, beznadziejna przeglądarka i trzeba czekać na bada 2.0

Link to post
Share on other sites

Sam mam Wave 1 i telefon spadł mi już tyle razy, że łohohoh. Raz nawet tak, że szedłem, spadł mi i w czasie robienia kroku do przodu, jeszcze dodatkowo go kopnąłem :D... Szurał po gładkim asfalcie stroną wyświetlacza i nic nie było. Żadnej ryski! A to dlatego, że ekran jest lekko wklęsły do środka, przez co jechał po obudowie a nie wyświetlaczu :D. Drobne ryski na obudowie i nic więcej :D

Link to post
Share on other sites

a co myślicie o Samsung Galaxy I9001 wzmocniona metalowa (czy tam aluminiowa) obudowa, mocniejszy procesor (1,4GHz) od SGS i chyba też gorilla glass. cena to jakies 1200-1300zł

 

 

sam zastanawiam się nad jego zakupem :P

Edytowane przez cancel
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...