Skocz do zawartości

Upgrade PC - co najpierw?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez janek20,

Recommended Posts

Hej,
 

przymierzam się do ulepszenia obecnej jednostki komputerowej. Obecny komputer w większości służył mi do płynnej gry w CS:GO. Wraz z wyjściem nowej wersji mam wrażenie, że gra nie chodzi tak jak powinna. Liczba FPSów też nie satysfakcjonująca (gdy dużo rzeczy się dzieje na mapie to potrafi spaść do ~80fps) co przy grze na monitorach o wyższych częstotliwościach mija się z celem. Mam w planach stopniowo ulepszać jednostkę i stąd moje pytanie - od czego zacząć? Przyznam, że na sam początek celuję w wymianę karty graficznej oraz dołożenie ramu i tu moje drugie pytanie - jaka karta graficzna pod CS2 do ±2 tysięcy złoty?
Poniżej moja obecna specyfikacja:
image.thumb.png.9ed71922cea9f15ac5b91e1c5a4f50c4.png

Komputer na co dzień używam do masy rzeczy jednak obecna specyfikacja do tej pory odpowiadała (nie czułem by zasoby były wykorzystywane w 100%) jednak płynne działanie CS2 jest sporym priorytetem. Chciałbym również wspomnieć, że myślałem o chłodzeniu wodnym jednak jeszcze nie zaznajomiłem się z tym tematem - czy do chłodzenia wodnego potrzebna jest wymiana płyty głównej?

Dziękuje za pomoc i jeśli macie pomysły co do mojego PC to również zapraszam do dzielenia się.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
4 minuty temu, smozysko napisał:

Ostatnie pytanie dla pewności

No ten jest bardo dobry,sam go mam.Dual rank.U amd nie robi to takiej roboty ale zawsze plus 5 % fps

a nie 18/22 to są depp blak a nie iridium pro.Raczej single rank

szuzkaj cl17 od good rama albo renegate od kingstome

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...