Skocz do zawartości

Sapphire radeon rx 6700 xt pulse problem z nowymi sterownikami i nowymi aktualizacjami windows update czy ktoś też tak ma ?


Recommended Posts

Mam karte Sapphire radeon rx 6700 xt pulse i instalując sterowniki 23.9.3 (WHQL Recommended) lub Adrenalin 23.9.2 (WHQL Recommended) mam taki problem że kiedy wyłączam komputer z zasilania całkowicie go odłączam na listwie i włączam go na nowo to podczas wczytywania się  windows 11 wiatraki z karty zaczynają głośno pracować i pokazuje się czarny ekran następnie pokazuje się brak sygnału, wyłączam komputer lub resetuje to windows się wczyta ale sterownki są uszkodzone wyskakuje jakies powiadomienie kiedy klikam w czerwoną ikonę amd do tego mhz monitora zmienia się na 59.99 zamiast 180 mhz i kiedy zainstaluje te sterowniki na nowo i dopóki nie wyłączam komputera działa normalnie na sterownikach starych Adrenalin 23.8.2 (WHQL Recommended) ten problem nie występuje. I jeszcze dodatkowo czy na nowych sterownikach czy starych po ostatniej aktualizacji windows update ta wczorajsza aktualizacja za każdym razem kiedy resetuje komputer moje ustawienia undervotingu i jednoczenie podkręcania karty wskakują do ustawień domyślnych tez jakiś błąd. Na starszej wersji windows i sterownikach amd Adrenalin 23.8.2 (WHQL Recommended) wszystko jest okej czy ktoś z was ma aktualnie takie problemy jak ja ?, dodam że dziś instalowałem windows na nowo ale to nic nie pomogło nie wiem czy karta mi pada czy wina sterowników ? czy ktoś ma takie problemy jak ja ?.

Link to post
Share on other sites

Zamknij system w nowych windowsach nie zamyka systemu tylko go hibernuje. Miałem podobnie. Gdy wyłączasz mu zasilanie on głupieje.  
 

WYŁĄCZ mu szybkie uruchamianie. W opcjach zasilania w zakładce przyciski zasilania. I nie będzie hibernował. 
 

jak-wylaczyc-szybkie-uruchamianie-w-syst

  • Haha 1
  • Dzięki 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, MiK napisał:

WYŁĄCZ mu szybkie uruchamianie. W opcjach zasilania w zakładce przyciski zasilania. I nie będzie hibernował. 

To powinno być wyłączone domyślnie w Windowsie już od dawna. Różnicy dużej na SSD nie robi a generuje same problemy. Praktycznie każdy troubleshooting zawiera taki punkt.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...