Skocz do zawartości

Zacinanie myszy przy szybkich ruchach w grach po podłączeniu drugiego monitora


Recommended Posts

Witam.

widziałem wiele tematów na ten temat lecz żaden z nich nie przypomina mojego problemu

raczej nie chodzi o jakość myszki ponieważ używam ją już 4 lata i nigdy nie miałem takiego problemu.

przechodząc do rzeczy po podłączeniu drugiego monitora zauważyłem że w grach pełno-ekranowych przy agresywnym ruchu myszki po prostu staje w miejscu i tak jakby się zacina np w cs go lub nawet na aimlab  

czy są jakieś ustawienia które muszę przełączyć?

używam jednego pionowego i poziomego monitora (pionowy z lewej strony przeznaczony na przeglądarkę itp.)

myszka to genesis krypton 190 (lecz raczej w niej problemu nie ma bo tak jak pisałem używam ją już 4 lata i nie miałem z nią takiego problemu)

podkładkę dostałem razem z myszką więc w niej też problem nie tkwi 

wiecie czego to może być wina?

Link to post
Share on other sites

i5-11400f

16gb ram ddr4

gtx 1080 

1tb ssd 

2tb hdd

zasilacz 500W

windows 11

obciążenia dosć niskie ponieważ cs na tym zestawie śmiga bez problemu na najwyższych ustawieniach a i tak używam niskich 

a co do blokady klatek zaraz zobaczę ale raczej to nie w tym tkwi problem ponieważ czy gram w csa na 500fps czy w tarkova na 60/50fps to problem dalej taki sam

 

 

Link to post
Share on other sites

W niektórych tytułach masz w opcjach możliwość zablokowania myszki, co oznacza kiedy gra jest uruchomiona mysz może się poruszać tylko po ekranie gry, wiąże się to z tym ze kiedy jednak będziesz chciał cos w miedzy czasie zrobić na drugim monitorze to będziesz musiał alt-tabować.

Używam dwóch monitorów, na drugim podczas grania zazwyczaj jakiś ebook idzie albo 997 bo ostatnio pojawiły się odcinki z lat osiemdziesiątych na youtubach :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...