Skocz do zawartości

Film po renderze w Adobe Premiere ma przesunięty dźwięk


Recommended Posts

Witam

Mam mały problem z Adobe Premiera.

Słowem wstępu: chciałem zrobić swoją wersję filmu Aleksander ponieważ pewne rozwiązania w wersji reżyserskiej pasują mi bardziej, a z kolei inne rozwiązania wolę w wersji kinowej - więc postanowiłem w "mojej" wersji wykorzystać pewne sceny z wersji kinowej, a pewne sceny z wersji reżyserskiej (szczegółów nie będę omawiał bo to chyba nie ma sensu).

W każdym razie korzystając z różnych tutoriali udało mi się zrobić plik z moją wymarzoną wersją tego filmu:

aleksander140eyc.jpg

 

Jak oglądam film w pliku to wszystko jest dobrze ale jak renderuję film to w połowie filmu dźwięk zaczyna rozjeżdżać się z obrazem - powtarzam w pliku dźwięk jest dobrze ustawiony i dobrze wszystko działa, a problem pojawia się po renderowaniu.

Być może coś źle ustawiam przy renderowaniu i to chciałem zapytać.

Tu wybieram coś takiego:

01vme4l.jpg

 

Potem w Audio ustawiam dźwięk na 5.1:

028ge87.jpg

 

Na koniec zmieniam format z 1920x1080 na 1920x800 bo takie proporcje ma film - finalnie wszystko wygląda tak:

03t8c9w.jpg

 

Generalnie plik zajmuję masę miejsca ale to nie problem - mogę to sobie nagrać na płytę blu-ray, najgorsze jest ten przesunięty dźwięk po wyrenderowaniu filmu.

Jak mam poustawiać resztę opcji renderowania by otrzymać dobry film? Może da się też zrobić by plik był mniejszy.

Proszę o pomoc bo kompletnie nie znam się na tym.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...