Skocz do zawartości

No Man's Sky - nowa grafika - gra nie działa


Recommended Posts

Witam,

Ostatnio zacząłem przygode z No Man's Sky, jednak mój komputer to kawał starego wraku. Ogólnie chodzi na i5 2500K + 8gb ramu z grafiką Radeon HD 7700 series 1gb.

Z racji, że powoli zbieram na nowy sprzęt zacząłem od grafiki. Dzisiaj przyszła nowa karta, mianowicie Rx 580 OC strix 8 gb. Założyłem ją, zainstalowałem sterowniki i z wielkim uśmiechem odpalam No Man's Sky aby zobaczyć jakąś róznice.

 

Co się okazało? - Gra ładuje się i wywala do pulpitu. Testowałem grafę na przeróznych innych grach ( Diablo, Conan Exiles, Gta 5, Forza 4-5 ) wszystko smiga lepiej niż wcześniej i nie ma żadnych problemów.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co mogło stać się z No Man's Sky? przyznam, że to dla tej własnie gry kupiłem grafikę a tu się okazuje, ze chyba lepiej włożyc tą starą :) 

Gierke oczywiście zreinstalowałem i nic nie pomogło, usuwałem też pliki configu z settings->grafics coś tam.

 

Jak ktoś ma jakiś pomysł, proszę o wsparcie.

Pozdrawiam :) 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.09.2023 o 18:32, tekla95 napisał:

Warto zagrać w to No Man's Sky?? Ja kupiłam dawno temu jak ta gra wyszła i była fatalna. Ale słyszałam, że teraz wygląda zupełnie inaczej.

 

Warto spróbować, bo moim zdaniem pierwsze pare godzin wciąga jak cholera. Potem oczywiście się nudzi ale warto pograć nawet te pare h :) 

Grałem też w te 1 wersje to zupełnie inna bajka w porównaniu do teraz.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...