Skocz do zawartości

O co chodzi z tym Oneplusem?


Recommended Posts

Witam,

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem Huawei P20 Pro. W zasadzie, gdyby posiadał wsparcie i był rozwijany system pewnie zostałbym przy tej marce/modelu jednak czas na zmiany. Byłem zdecydowany na Oneplusa 10 pro natomiast zderzyłem się z ogromną falą krytyki w zasadzie w 85% recenzji słuchanych czy czytanych. Budżet mam do +/- 3 tys i jakoś na razie faworytem jest Zenfone 9. Ktoś może mi wyjaśnić z prostych ludzi czemu Oneplus jest tak jechany i co można polecić sensownego na najbliższe 2/3 lata>?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Mam 7Pro i wyświetlacz AMOLED się wypalił.
Nie polecam.
Taki urok amoledów, w note 9 i s9+ tez mam wypalone, obraz jest jakby zielonkawy trochę, ale działa, da się używać, przynajmniej dla mnie to nie był powód do narzekania czy do zmiany tel, a jeszcze kilka msc temu ich używałem.
Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, balans napisał:
20 godzin temu, Lord_Krecitsqa napisał:
Mam 7Pro i wyświetlacz AMOLED się wypalił.
Nie polecam.

Taki urok amoledów, w note 9 i s9+ tez mam wypalone, obraz jest jakby zielonkawy trochę, ale działa, da się używać, przynajmniej dla mnie to nie był powód do narzekania czy do zmiany tel, a jeszcze kilka msc temu ich używałem.

A to dziwne bo mam starego Samsunga TAB S4 i obraz na AMOLED jest idealny pomimo że ma ponad 10 lat, Samsunga S7 i również obraz idealny. Wyświetlacz pękła szybka a obraz nadal jak nowy. 

Wydaje mi się że to seria taka była, może dlatego że pewien czas były Organic AMOLED. 

Mam teraz S23ULTRA zobaczymy czy się wypali.

Link to post
Share on other sites

A mi ekran siadł w s7 już po roku a OnePlus 7 tylko trochę widać wypalenie klawiatury pod odpowiednim światłem 

Z ekranami to loteria może działać parę lat a może strzelić z dnia na dzień 

Co do jechania na OnePlus to wynika z tego że ludzie mieli jasno wyjaśnione że dwie aktualizacje androida ( później dodali rok do trzech) i trzy lata zabezpieczenia a oczekują że im będą dalej ciągnąć wsparcie co jest nierealne dla tak małej firmy.

Druga sprawa że były wpadki z aktualizacjami które psuły różne rzeczy w urządzeniu np głośnik źle działał lub problemy z zasięgiem.

Ale teraz wielką gwiazdka bo te bugi były w wersjach beta które ludzie pobierali na palę aby było nowe bez ogarnięcia że po to jest beta żeby testować babole a nie ładować w telefon który masz na codzień.

Jest apka na Google Play co pobierała bety global jako normalne i to mocno przyczyniło się do tej złej sławy 

Sam musiałem resetować telefon trzy razy właśnie przez skopane wersję beta tyle że ja byłem świadomy w co się ładuje inni najwidoczniej nie bardzo hehehe.

Obecnie siedzę od 2019 do dziś na OnePlus 7 oficjalna wersja systemu i normalnie wszystko działa bateria trzyma między 6/7 godzin zależy ile gram jak tylko gram 4h więc bzdury o degradacji też można sobie włożyć między bajki.

 

Aparaty na pewno mocno odstają w tych telefonach i nie masz żadnych funkcji dodatkowych np qr scanner czy dex zero app od producenta i to bierz pod uwagę jak decydujesz się na zakup.

Ja osobiście odradzam bo właściciel firmy oppo wyszło z Europy i nowe OnePlus nie mają już nawet 4g pasma B20 więc bez sensu zakup

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...