Skocz do zawartości

Problem z 5G - samsung galaxy m23


Recommended Posts

czesc:)

posiadam telefon samsung galaxy m23 5g i mam nastepujacy problem. otoz moj telefon w ogole nie laczy sie z siecia 5G, a tylko na takiej mi zalezy (chodzi o pingi).  mam oferte na karte play XL 5G wiec o jakiejs pomyłce pakietów nie ma mowy. Z pozostałych rzeczy android zaaktualizowany jak tylko sie da (wersja 13), wybrany preferowany typ sieci 5G.

 

inna ciekawa rzecza jest to, ze jezeli wrzuce moja karte sim do innego telefonu jaki mam a mianowicie do samsunga galaxy a22 5g, to 5g bez problemu mi łapie. Gdy wsadzam karte SIM z galaxy a22 do galaxy m23 to 5G RÓWNIEŻ NIE DZIAŁA. obie karty to PLAY, galaxy m23 to oferta na karte, a22 to abonament. oba telefony przy robieniu testów leżały przede mną na biurku wiec nie ma mowy o jakichs klopotach z zasięgiem. sprawdzalem tez oba sloty na tacce kart sim. resetowalem ustawienia sieci, resetowalem telefon i nic nie pomaga.  czy ktos ma pomysl o co tutaj moze chodzic? :co:  jakby trzeba było wrzucić jakies screenshoty ktore pomogłyby Wam  mi pomóc to dajcie znac. z góry dzieki za wszelkie odpowiedzi i wskazówki, pzdr

Link to post
Share on other sites

W pierwszym telefonie masz kod regionu PRT czyli telefon kupiony z sieci Play. W drugim telefonie masz EUX - Europa. Nie jestem na bieżąco, ale regiony były po to wprowadzone, żeby tańsze telefony z jednego kraju nie były sprzedawane w innym. Gdzie telefon był kupiony?

 

Pasma 5G (i nie tylko) różnią się częstotliwościami w poszczególnych krajach.

Edytowane przez wodego
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...