Skocz do zawartości

Kabel HDMI 5m do tv 4k 60hz


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez drVanSteiner,

Recommended Posts

Witam

Chciał bym podłączyć swojego kompa RTX 3060Ti do tv 4K aby sobie na łóżku na padzie pograć.

Jakiś godny kabel hdmi możecie polecić ? Chodzi o to żeby nie płacić za jakieś kabel 200zł jeśli to samo będzie na kablu za 20 zł ;)

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Za 20,- to nic dobrego nie kupisz, ale za 80,- będzie Bocian, w standardzie HDMI 2.1 (więc do 120Hz), certyfikowany.
5m to granica długości HDMI, więc nie przesadzalbym z oszczędnością.
Bociana 2m sprawdzałem z XSX i działał dobrze, tak jak 2x droższy Inakustik, czy Purelink, więc moim zdaniem jest spoko.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Tak bocian sprawdzony , mam ps5, dekoder 4k i pc na tych kablach działa wszystko jak należy 4k 60 /120hz vrr, eACR, HDR

Tutaj mamy kawał kabla miedzianego, ekranowany nie tak jak te pseudo uniteki, beasus żeby było śmieszniej miałem jakieś kable złocone 2m za 160-260zl kupowane sklepie audio - tv i jakoś nie dawały rady z PS5 czy dekoderem 4k bo często wywalało błąd obrazu albo czarny ekran .

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, raiders napisał:

Tutaj mamy kawał kabla miedzianego, ekranowany nie tak jak te pseudo uniteki, beasus żeby było śmieszniej miałem jakieś kable złocone 2m za 160-260zl kupowane sklepie audio - tv i jakoś nie dawały rady z PS5 czy dekoderem 4k bo często wywalało błąd obrazu albo czarny ekran .

 

13 godzin temu, drVanSteiner napisał:

5m to granica długości HDMI,

a ja ściągam za 25zł hdmi 10m.

Zobaczym czy HIT czy KIT xD

Link to post
Share on other sites

No  kabel przyszedł 10 metrów

4K 60 HZ na Tv jest.Moze  i obsługuje wiecej, nie wiem pisze 2.0

 

6972a281586ff2ad.jpg

 

Mało tego pisze na nim made in gemany oraz ethernet.

Niemec dla Polaka robi kabel za 25 ceuli 

Hitler  sie w grobie przewraca

 

Zanych amonali sygnał czysty   bardzo dobry

 

 

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...