Skocz do zawartości

Monitor 27” WQHD do 1500 zł


Recommended Posts

Cześć.

 

Potrzebuję monitor 27” WQHD do pracy, czasami gier.

 

Maksymalnie mogę wydać 1500 zł, ale im taniej, tym lepiej. Jest również opcja rozważenia czegoś mniejszego.

 

Zależy mi na tym, by był dobry stosunek cena/jakość i aby, np. po miesiącu nie zaczęły pojawiać się bad pixele, jak to bywa w niektórych modelach. Chciałbym, aby posłużył mi on możliwie jak najdłużej.

 

Z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

https://www.morele.net/monitor-lg-ultragear-27gp850p-b-12692786/

W tej cenie chyba najlepszy.

3 godziny temu, suffs2001 napisał:

Zależy mi na tym, by był dobry stosunek cena/jakość i aby, np. po miesiącu nie zaczęły pojawiać się bad pixele, jak to bywa w niektórych modelach.

Tego ci nikt nie zagwarantuje, zwłaszcza przy obecnej kontroli jakości, a raczej jej braku.

Nastaw się też na IPS glow, jak dużo korzystasz wieczorem bez dodatkowego oświetlenia i nie grasz w dynamiczne gry to można rozważyć jakiegoś z matrycą VA.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, zbiku90 napisał:

https://www.morele.net/monitor-lg-ultragear-27gp850p-b-12692786/

W tej cenie chyba najlepszy.

Tego ci nikt nie zagwarantuje, zwłaszcza przy obecnej kontroli jakości, a raczej jej braku.

Nastaw się też na IPS glow, jak dużo korzystasz wieczorem bez dodatkowego oświetlenia i nie grasz w dynamiczne gry to można rozważyć jakiegoś z matrycą VA.

 

No właśnie z tym LG to nie wiadomo, jedni polecają, a drudzy nie.

Myślałem nad tym modelem https://www.morele.net/monitor-iiyama-g-master-gb2770qsu-b5-red-eagle-12835903/, dużo osób poleca, albo nad którymś z Gigabyte G27Q, M27Q, M27Q rev 2.0. i M27Q P.

Link to post
Share on other sites

Te Gigabyte spoko, tej Iiyamy nie kojarzę.

59 minut temu, suffs2001 napisał:

No właśnie z tym LG to nie wiadomo, jedni polecają, a drudzy nie.

Jak to przy monitorach bywa, każdemu może się trafić gorsza sztuka. To samo co z piszczącymi cewkami w GPU - loteria.

22 minuty temu, janek20 napisał:

Przez rok ześ uskuteczniał wszystkim ze  VA :rotfl:

Zawsze staram się podkreślać że zależy od zastosowań. Wszystko ma swoje wady i zalety.

Link to post
Share on other sites

Też się czailem na lg 850, ale monitor raczej nie jest już produkowany, a z tego co można wyczytać,  to żeby dostać przyzwoitą sztukę, trzeba się pobawić zwroty.

Wychodzę z założenia,  że w sklepach został sam szrot :/

 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...