Skocz do zawartości

Chłodzenie 9600gt


Recommended Posts

Siemka kilka miesięcy temu w moim GeForce 9600gt popsuło się chłodznie i teraz leży i jest nie używany a wydajnościowo jest dużo lepszy od mojego obecnego hd4650 na którym w nic nowego nie moge pograć, więc pomyślałem, że może wymienie chłodzenie i go troche poużywam i mam takie pytanie jakie chłodzenie kupić żeby dobrze chłodziło i zmieściło się w obudowie SilentiumPC Brutus 410 oraz czy będę przy moim sprzęcie:

 

e5200 podkręcony do 3.8Ghz(na boxie ale po wymianie chłodzenia spróbuje więcej około 4.0Ghz)

xfx core 450W

2gb ram KINGMAX 800mhz

i tym 9600gt

 

pogram sobie w gry takie jak wiedzmin 2 crysis 2 przynajmniej na średnich detalach w full hd lub niskich ?

Mój kolega ma phenoma II x4 nie wiem jaką wersje 4gb ramu oraz 8800gt i gra w wieśka w 1680x1050 na full detalach ale czytałem że w tej grze lepiej mieć 4gb ramu i 4 rdzeniowego proca. Może ktoś wie jak to będzie chodziło ?

Link to post
Share on other sites

Powiem tak u mnie na Amd Athlon II 250 2GB i Geforce 9800GT wersja OC plus moje podkrecenie to w wiedzminie 2 grało mi sie beznadziejnie natomiasto w Crysis 2 grałem w rozdzielczosci full HD w ustawieniach gracz i chodziło ultra płynnie wiec nie widze u Ciebie mozliwosci aby na 9600 chodziło płynnie napewno w detalach mniejszych niz u mnie

Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam czy nie zmienić mojego proca na jakiegoś 4 rdzeniowca ale musiałbym zmienić płyte a jak bym zmienił płytę t musiałbym zmienić ram i by wyszło za dużo hajsu chyba że bym jakieś używki policytował na allegro albo popatrzył na benchmarku w dziale ogłoszenia często dosyć są dosyć tanie i dobre rzeczy.

Link to post
Share on other sites

ma 4 rdzeniowca i 4gb ramu a karte wydajnościowo bardzo podobną do mojej bo 8800gt i mu wiedzmin chodzi na full uberpróbkowanie

 

W 800x600 :wariat: ? W rozsądnej rozdzielczości na wysokich detalach miałby co najwyżej średnie.
Link to post
Share on other sites

Ok ale Twin Turbo Pro ma dużo większą kompatybilność więc po przesiadce na mocniejszą kartę prawdopodobnie nie będziesz musiał kupować nowego coolera GPU w razie gdyby tamten z nowej karty był za głośny / mało wydajny ;) No ale to faktycznie musiałbyś już teraz się deklarować na jaką kartę byś zmieniał...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...