Skocz do zawartości

zacina mi komputer gdy ruszam myszką


Recommended Posts

Gdy gram w gry i ruszam myszka zacina mi komputer, w menedżerze zadań pokazuje mi że to przez discorda który z 0% procesora potrafi skoczyć do 60 i faktycznie tak jest bo gdy go wyłączam już nie zacina. Ktoś wie jak to naprawić (reinstalowanie nie pomagało tak samo jak instalowanie nowych sterowników zmiana myszek itd)

Link to post
Share on other sites
W dniu 9.06.2023 o 23:47, foxine napisał:

w menedżerze zadań pokazuje mi że to przez discorda który z 0% procesora potrafi skoczyć do 60 i faktycznie tak jest bo gdy go wyłączam już nie zacina

Menedżer zadań podał Ci rozwiązanie, to wina Discorda, który niestabilnie używa procesora (raz blisko 0, a raz 60 %), więc żeby nie zacinało zakończ pracę Discorda na czas gry lub innego wymagającego zadania, używaj zasobnika Discorda (na Windowsowym paku zadań klikasz strzałkę /\ po czym prawym klikiem myszy klikasz logo Discorda i wybierasz odpowiednią opcję (przed grą Zakończ / Zamknij / Wyjdź (każdy program ma swoje oznaczenie), żeby nie zacinało).

 

Aby nie robić tego co chwilę, wyłącz autostart aplikacji Discord w ustawieniach (Ustawienia --> Aplikacje i funkcje --> Autostart --> wyszukaj Discord --> kliknij na Discord --> kliknij Opcje --> kliknij wyłącz) lub (Menedżer zadań --> zakładka "Uruchamianie" --> prawym klikiem na Discord --> kliknij wyłącz).

 

Jeśli byś nie ogarniał lub dalej byłby problem trzeba wywalić Discorda i odbierać go przez przeglądarkę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...