Skocz do zawartości

[Sprzedam] Moje graty


Recommended Posts

Na sprzedaż dzisiaj mam w ofercie:

1. Głośniki Creative Inspire T7900 7.1


http://image.ceneo.pl/data/products/523995/5239c6bd-b970-47e3-9042-d79a23f1036f_product.jpg

Specyfikacja techniczna:

 

Producent Creative Labs

Klasa produktu Głośniki

Producent OEM Creative

Liczba głośników 8 szt.

Liczba głośników satelitarnych 7 szt.

Głośnik niskotonowy Tak

Moc głośnika centralnego 20 Wat

Moc głośników satelitarnych 32 Wat

Moc głośnika niskotonowego 24 Wat

Częstotliwość głośnika niskotonowego 40 Hz do 20 kHz

Wzmacniacz Tak

Ekran antymagnetyczny Tak

Pilot w zestawie Tak

Zasilacz zewnętrzny Tak

Gwarancja/rękojmia Rękojmia 24 miesiące

Cechy dodatkowe •, Subwoofer we wzmocnionej drewnianej obudowie zapewniający czysty bas

•, Stosunek sygnału do szumu : 80dB

•, W zestawie: Przewodowy pilot zdalnego sterowania

•, Dwudrożna konstrukcja przednich kolumn z średnio- i wysokotonowymi głośnikami

•, Dwudrożny głośnik centralny

Kolor czarny

Głośniki Creative Inspire T7900 umożliwiają słuchaczowi zanurzenie się w przestrzenny wielokanałowy dźwięk 7.1 w grach, filmach i podczas słuchania muzyki. We współpracy z kartami dźwiękowymi Sound Blaster zapewniają obsługę najnowszych i najbardziej zaawansowanych standardów i formatów dźwięku przestrzennego. Para przednich głośników satelitarnych oraz centralny mają budowę dwudrożną, czyli każdy z nich zawiera po dwa głośniki: średnio- i wysokotonowy, które zapewniają precyzyjne odwzorowanie średnich i wysokich częstotliwości. Głośnik centralny ma większą moc, co gwarantuje lepszą jakość dialogów i efektów dźwiękowych w filmach akcji a jego pozioma konstrukcja umożliwia optymalne ustawienie w systemie kina domowego. Subwoofer w drewnianej wzmocnionej obudowie zapewnia dynamikę basom. Bogaty zestaw gniazd w obudowie subwoofera oraz przewodowe zdalne sterowanie umożliwiają wykorzystywanie zestawu do odsłuchu dźwięku z wielu źródeł. Funkcja CMSS firmy Creative umożliwia przekształcenie sygnałów w formacie 5.1- lub 6.1 do postaci 7.1.

 

 

Specyfikacja techniczny

 

 

Specyfikacja:

Moc skuteczna 8 W na kanał (6 kanałów)

Głośnik centralny o mocy skutecznej (RMS) 20 W

Subwoofer o mocy skutecznej (RMS) 24 W

Pasmo przenoszenia: 40Hz ~ 20kHz

Przednia para dwudrożnych kolumn z głośnikami średnio- i wysokotonowymi zapewnia właściwą równowagę i precyzyjne odwzorowanie średnich i wysokich częstotliwości

Mocny głośnik centralny zapewnia bogactwo szczegółów w filmowych dialogach

Technologia CMSS firmy Creative umożliwia przekształcanie sygnałów z kart dźwiękowych 5.1 lub 6.1 do formatu 7.1

Subwoofer ze wzmocnioną drewnianą obudową, nadaje basom odpowiedniej głębi a jednocześnie poprawia konturowość najniższych tonów

Zestaw idealnie współpracuje z kartami Sounds Blaster 7.1

 

 

 

* Głośniki zakupione dnia: 29.05.2009, więc niedawno minęła gwarancja.

* Od nowości wiszą na ścianie, więc nie ma mowy o jakichkolwiek zadrapaniach, rysach czy pęknięciach.

* Używane bardzo często, ale z umiarem, nigdy nie były przekręcane na ponad ~85%

* Grają bardzo czysto :)

* Zadbane, wszystkie głośniki cały czas w osłonkach - nie ma mowy o wgniecionych membranach.

* Wszystko gra czysto, ładnie. Od nowości :)

 

W zestawie znajduje się:

* Para głośników satelitarnych przednich [kable 2m]

* Głośnik centralny [kabel 2m] i subwoofer

* Para głośników satelitarnych środkowych [kable 5m]

* Para głośników satelitarnych tylnych [kable 7m]

* Fakturka potwierdzająca datę zakupu

* Zasilacz, podstawki i śruby montażowe

* Pilot sterujący

* Instrukcja

* Opakowanie

 

Cena jaka mnie interesuje to 220 zł, z możliwością lekkiej negocjacji z osobami bardzo zainteresowanymi. Przed kupnem oczywiście zrobię zdjęcia całego zestawu, aby zainteresowany mógł zobaczyć co kupuje :)

 

 

2. Kierownica Logitech Formula Force Ex [czerwona]


 

http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/55/54/23/1755542354

Specyfikacja techniczna:

 

Weź tę kierownicę do ręki, a poczujesz się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii formowania koło kierownicy Formula Force EX nie ma żadnych spoin ani śrubek. Jest jak prawdziwe. Sprzężenie zwrotne działa zgodnie z zasadą równości sił akcji i reakcji. Wirtualne siły są wiernie przenoszone do rzeczywistego świata. Kierownicę trzyma się tak wygodnie, że niepotrzebne są rękawiczki nawet w długich wyścigach. Programowalnych przycisków jest 12. Są też pedały gazu i hamulca. Wszystko w jednym opakowaniu. Potrzebny tylko port USB. Do Windows 98, 2000, Me lub XP, Mac OS X v10.2.3 (lub nowszy system).

 

Siłowe sprzężenie zwrotne

Koło kierownicy nie zawiera spoin co zwiększa jego wytrzymałość

Gumowane uchwyty

12 programowalnych przycisków

Łopatkowe dźwignie przy kierownicy

D-pad

Pedały gazu i hamulca

Dwuletnia gwarancja

Pomoc techniczna w pełnym zakresie

 

 

* Kierownica zakupiona dnia: 30.10.2009 w sklepie ProLine w Katowicach, więc jest jeszcze na nią gwarancja [do 30.10.2011]

* Mam ją już prawie 2 lata, a używana była dosłownie kilkanaście razy [!]. Dodam, że jako uczciwy sprzedawca trochę piszczy przy skrętach, ale w sklepie powiedzieli mi że to nie jest do oddania na gwarancję, bo tak się dzieje, bo jest nowa. Po jakimś czasie użytkowania to zniknie. I tak też jest, ostatnio kiedy pograłem od niepamiętnych czasów zapiszczało tylko kilka razy i przestało, więc wychodzi na to że łożyska jeszcze nie są doszlifowane :P

* Nic nie jest w niej popękane, porysowane, a sama kierownica nie nosi jakichkolwiek śladów użytkowania - w ogóle nie jest wytarta.

* FF działa jak należy, tak samo jest z mocowaniami do blatu - nic nie jest uszkodzone.

* To chyba tyle :D

 

W zestawie znajduje się:

* Kierownica

* Pedały

* Zasilacz

* Faktura, na podstawie której jest gwarancja

* Sterowniki, instrukcja

* Opakowanie

 

Cena jaka mnie interesuje to 170 zł, z możliwością lekkiej negocjacji z osobami bardzo zainteresowanymi. Przed kupnem oczywiście zrobię zdjęcia całego zestawu, aby zainteresowany mógł zobaczyć co kupuje :)

 

Użytkowniku! Jeżeli masz jakieś pytania pisz śmiało do mnie wiadomość prywatną. Codziennie sprawdzam skrzynkę więc nie ma problemu z kontaktem! Chętnie odpowiem na Twoje pytanie! :)

 

pozwolę sobie zrefować temat :)

 

Z braku zainteresowania ofertami zrzucam z cen po 10 zł!

Czyli głośniki teraz są za 210 zł

A kierownica za 160 zł!

 

Moja ostateczna cena to 150 zł kierownica i 200 za głośniki

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...