Skocz do zawartości

Smartfon z wyswietlaczem IPS, pls do 2000pln


Recommended Posts

Cześć, szukam telefonu z wyświetlaczem IPS lub PLS byle nie amoled, led itp. 64-128GB i min 6GB ramu, nie za duży ( wcześniej miałem s7 i był w sam raz, wyzionął ducha po 7 latach) oglądałem a14 samsunga, ale za duży, może ktoś zna jakiś model z takimi parametrami, będący jeszcze w sprzedaży jako nowy, dzięki :)

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, wrobel_krk napisał:

https://www.gsmarena.com/results.php3?nYearMin=2022&nPriceMax=450&nRamMin=8000&nIntMemMin=128000&sDisplayTechs=1

 

Dużo tego jest tylko nie ma małych nowych już telefonów

Ja polecam Oneplus Nord Ce 3 Lite:
https://www.ceneo.pl/151290692

Bo nikt nie chce telefonu zabawki tylko wielką patelnie bo jest wygodniejsza w obsłudze.

Tyle literówek co robię właśnie przez mały ekran masakra XD 

Link to post
Share on other sites

Amoledów nie chcę, bez wchodzenia w szczegóły moje oczy się nie lubią z tego rodzaju wyświetlaczami ;) 

Cat nawet kusi tą kamerą termowizyjną, ale jednak muszę trochę obciąć fundusze na tel. do max 400 euro a raczej 350, poza tym, pomimo niedużego wyświetlacza, to razem z obudową jest już "kawał" telefonu.

Iphone 11 z moim okrojonym budżetem, tylko używany, a do takich nie mam zaufania, nie umiem sprawdzić, przewidzieć ile jeszcze pochodzi, reszta by pasowała.

 Oneplus Nord Ce 3 Lite wygląda niezle ram, procek itd. ale jednak z tych większych :) 

Jeszcze trochę się porozglądam i chciał, nie chciał będę musiał przekonać się do patelni :) 

Dzięki za propozycję, ja biorę jeszcze po uwagę Motorola Moto G73 5G (280 euro) i Vivo Y72 ( 210 euro)

 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Pietro0hz napisał:

moje oczy się nie lubią z tego rodzaju wyświetlaczami ;) 

Ja bym z drugiej strony nie mógł wrócić do IPSa. Jak sobie przypomnę zakrywanie telefonu w lato żeby było cokolwiek widać, albo w nocy to świecenie szarością, ehh.

Godzinę temu, Pietro0hz napisał:

Dzięki za propozycję, ja biorę jeszcze po uwagę Motorola Moto G73 5G (280 euro) i Vivo Y72 ( 210 euro)

Ten Vivo to już 2-letni model i nie wiadomo jak długo jeszcze aktualizacje będą. Motka warta uwagi jak najbardziej.

Godzinę temu, Pietro0hz napisał:

Jeszcze trochę się porozglądam i chciał, nie chciał będę musiał przekonać się do patelni :) 

Też szukałem niedużego smartfona przy ostatniej wymianie (2 lata temu) w normalnych pieniądzach, ale się poddałem. Wtedy już było ciężko i widzę że nic się nie zmieniło w tym temacie. A szkoda, bo tęsknię za czasami kiedy dało się telefon jedną ręką wygodnie obsługiwać.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Pietro0hz napisał:

Znalazłem Iphone 11 nówkę za 300 euro ale on ma tylko 3GB ramu 64GB pamięci, trochę mało...

11 ma 4gb . Córka się przesiadła z Androida 8gb i z powrotem by się nie zamieniła . 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Szukam dalej, obejrzałem jakiś filmik, gdzie gościu porównywał system iOS i Androida, no i trochę mi namieszał. Później miałem brać motorolę g73 ale jakaś taka plastykowa i w testach wydajności wypada dosyć słabo...

Co myślicie o Noki X20? Miał ktoś w rękach?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...