Skocz do zawartości

Monitor LG Ultragear 27GP850P NanoIPS HDR - bolące oczy


Recommended Posts

Witam

Poszukuję monitora do przeglądania internetu jak na razie a w przyszłości może gry ponieważ stary monitor LG flatron e2350 który ma już około 10 lat psuje się . Poszukałem poczytałem trochę na necie i ogółem spodobał mi się ten monitor i też ze względu na to , że stary monitor posiadam tyle lat zdecydowałem się na markę LG i zdecydowałem się na tego LG Ultragear 27GP850P NanoIPS HDR przyszedł do mnie we wtorek i powiem jednym słowem masakra tak oczy bolą , że nie wiem pomimo wyłączenia automatycznej zmiany jasności monitor sam sobie zmienia jasność. Jasność mam ustawioną bardzo małą .W starym monitorze nic mnie oczy nie bolały dla mnie najlepszy był by monitor chyba na matrycy TN , ale tych coraz mniej  wiem , że powiecie że te matryca są takie i takie , ale mi nie zależy na bajerach tylko żeby oczy nie bolały i był 27calowy 144 hz czy więcej w przyszłości żeby go wykorzystać jak by się kupiło lepszego kompa . Może lepszy był by na matrycy VA z niższym poziomem jasności np 250 cd m2 ?  Dodam  , że będzie on na razie głownie służył do przeglądania internetu i czytania.

Obawiam się , że z każdym taki będzie.  Komputer też nie jest najnowszy ale karta daje rade a to na pewno nie wpływa na to , że sam sobie zmienia jasność.

 

Specyfikacja komputera :

3  2100 3.10 ghz

4 gb ram ddr 3 1333 mhz

karta graficzna

https://www.gigabyte.com/pl/Graphics-Card/GV-N430OC-1GI/sp#sp

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...