Skocz do zawartości

Najlepszy budżetowy fotograficzny smartphone w cenie ~1500-1800 zł. Realme Pro 9+ to jedyny słuszny wybór?


Recommended Posts

Cześć! Szukam budżetowego smartphona w cenie ~1500-1800 zł, który kupiony ma być kupiony na raty więc wchodzą tu w grę sklepy typu RTV Euro AGD, OleOle, Allegro (Allegropay) itp. Telefon nie jest dla gracza a najważniejszy jest aparat i bateria. Czy w tym budżecie Realme Pro 9+ jest najlepszym wyborem? Jakie smartphony polecicie jeszcze w tej cenie?

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, KwantowyYebaka napisał:

druga sprawa po co pchać się w chinczyki jak można za ten budżet poszukać jakiegoś Samsunga z serii S na promocji lub z drugiej ręki 

Po co kupować chińczyka jak można wietnamczyka, super porada :rotfl:

https://www.androidauthority.com/where-are-samsung-phones-made-3251712/

Moim zdaniem nakładka od Samsunga to też jeden z najgorszych, najbardziej zamulonych syfów, ale to już kwestia gustu. Exynos to też zazwyczaj szmelc w porównaniu do Snapdragonów, wydajność jest ok ale energooszczędność i temperatury gorsze. Szkoda, bo miałem parę telefonów od nich kiedyś i uważałem za jedne z najlepszych na równi z Sony i Nokią, ale smartfonów raczej nikomu bym z czystym sumieniem nie polecił.

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, KwantowyYebaka napisał:

Tylko gdzie kupić tego 7

Amazon polski sprzedaje chociażby nawet, tyle że wtedy trzeba szukać promocji, bo regularnie poniżej 2500 PLN jest 

 

https://www.amazon.pl/Google-Pixel-szerokokątnym-obiektywem-Jasnoniebieski/dp/B0BZJM3742/ref=mp_s_a_1_4?crid=15Q0JDFQM6DJL&keywords=pixel+7a&qid=1684438781&sprefix=%2Caps%2C152&sr=8-4

Link to post
Share on other sites

Miałem sam chrapkę na nowego Pixela, ale po tym jak się dowiedziałem że Samsung maczał palce w procku to mi przeszło. To by tłumaczyło dlaczego nowa bateria ma problem wytrzymać cały dzień. Wracając do tematu, jeśli chodzi stricte o zdjęcia to Pixel 6a w tym budżecie wciąż jest jedną z lepszych opcji.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem tego pixela właśnie (7a) przy przedłużaniu abo. W Se dorzucają w gratisie Buds-A słuchawki, sam tel zaś kosztował ~1200 PLN. 

 

Zdjęcia robi zacne, szybkość działania jak i ogólne świetna jakość wykonania mega ale leci na sell - 18W ładowanie (100+ min do pełna od 0) tj nieśmieszny żart :/

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Rebelmind napisał:

Kupiłem tego pixela właśnie (7a)

 

9 godzin temu, Rebelmind napisał:

sam tel zaś kosztował ~1200 PLN

Jesteś pewny że się nie pomyliłeś? ;)

9 godzin temu, Rebelmind napisał:

leci na sell

Za 1200 + KW chętnie przytulę :D Jak mi nie podpasuje to pchnę go dalej. Pisz priv jak coś

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jestem pewien. Oficjalna cena w Se to 5690 Sek, ale przy przedłużeniu abo u mojego operatora jest teraz promocja -2000 Sek i dorzucają słuchawki w gratisie, które na rynku wtórnym latają po 600 Sek.

 

3000 Sek tj 1200 PLN po dzisiejszym kursie, @zbiku90

Godzinę temu, zbiku90 napisał:

Za 1200 + KW chętnie przytulę :D Jak mi nie podpasuje to pchnę go dalej. Pisz priv jak coś

Nuffka na rynku wtórnym schodzi za 4700 Sek od ręki. 

 

https://www.tradera.com/en/item/260103/595769519/google-pixel-7a

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...