Skocz do zawartości

VMware Workstation Pro - problem z instalacją wirtualnej maszyny na Windows XP Professional.


Recommended Posts

Witam. Mam od niedawna dziwny problem z zainstalowaniem wirtualnej maszyny na Windowsie XP Professional w programie VMware Workstation Pro. Problem polega na tym, że niby sama instalacja systemu na wirtualnej maszynie przebiega bezproblemowo, ale po zakończeniu instalacji XP'eka pojawia się błąd "C:/DOCUME~1/ADMINI~1/USTAWI~1/Temp/storePwd.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32". Wrzucam screena jakby co. Nigdy przedtem nie miałem takich problemów ze stawianiem wirtualnej maszyny na XP'eku w programie VMware Workstation Pro - wcześniej zawsze wszystko przebiegało gładko i bezproblemowo. Dokładna wersja VMware Workstation Pro którą posiadam to 16.2.4 build-20089737 - spisałem to wprost z programu. Próbowałem też najnowszej wersji 17, ale ten sam problem. Sprzęt na którym to usiłuję zainstalować to laptop Lenovo ThinkPad W540 z następującą konfiguracją:

CPU: Intel Core i7 4700mq 2.4 GHz Turbo 3.4 GHz 6MB Cache

RAM: 32 GB DDR3L Dual Channel Mode (4x8GB)

GPU1: Intel HD Graphics 4600

GPU2: NVIDIA Quadro K2100M

OS: Microsoft Windows 10 Pro x64 wersja 22H2 - oryginalny, nie pirat

Jeśli ktoś wie jak mi pomóc to proszę o jakieś wskazówki. Próbowałem całkowicie odinstalować i ponownie zainstalować VMware Workstation Pro. Kilka razy też instalowałem samą maszynę na XP'eku z nadzieją, że w końcu się uda, ale niestety bez powodzenia.

vmware xp problem.png

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...