Skocz do zawartości

Mały smartphone do 150 mm, max 1500 zl


Recommended Posts

Dzien dobry

 

Szukam malego smartphone'a  do 150 mm wys., z bateria powyzej 3000 mAh, głownie do internetu dzwonienia,podstawowe rzeczy, plus zeby mial wejscie minijack 3.5 na sluchawki. Nie musi byc super wydajny, zadne granie itp., byle aplikacje dosc dobrze chodzily i nie zacinaly- np. takie google maps czy nawigajca.

 

ze znalezionych przeze mnie: to Xiaomi Redmi 6 4 GB / 64 GB  za 450 Nowy na allegro i Samsung Galaxy XCover 5 SM-G525 4/64G za 900-1000 zl. Co myslicie o tych telefonach lub czy wziasc cos zupelnie innego? Nie uzywam za wiele telefonu, zastanawiam sie jedynie  czy wzias jakis tanszy czy lepiej drozszy zeby dluzej posluzyl.

prosze o propozycje i dziekuje

 

budzet do 1500 zl.

Edytowane przez luksuw
Link to post
Share on other sites

Raczej na tych telefonach za długo nie poszalejesz, 2 lata i pewnie zaczną się wieszać bo wątpię by puścili na nie androida 10. Z telefonów do Twojego budżetu mogę polecić Ci oppo reno5 masz wszystko czego potrzebujesz w zestawie i koszt 1100. Jedyną wadą może być rozmiar bo ma 159mm. Poniżej masz link.
Oppo Reno5 5G

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz coś w rozmiarze +/- 150mm wysokości, z rozsądnymi podzespołami to niestety ale te czasy już dawno minęły albo są to flagowce najpopularniejszych marek, czyli bez 2500zł+ nie podchodź. Zdarzają się wyjątki ale w porównaniu do pozostałych cegieł dostępnych na rynku w podobnym budżecie będą miały nieco słabsze podzespoły, gorsze parametry i to będzie argument większości osób za tym, że się nie opłaca tego brać, za mniejszą słuchawkę trzeba niestety obecnie dopłacić.

 

Z pozycji, które są blisko Twojego górnego budżetu jak się trafi jakaś promocja masz do wyboru z NOWYCH (niestety wszystkie wysokości 152-153mm ale chyba do przeżycia, poza Asusem 148mm):

Google Pixel 6a (aktualnie ok 1690zł w promocjach może się za ok 1500zł trafi),

Motorola Edge 30 NEO (na promkach poniżej 1500zł bywały, aktualnie jest w Sferis za 1450zł ale nie wiem czy to oficjalna dystrybucja czy sami ściągają(?)),

Sony Xperia IV 10 (w media expert, amazon.pl były promki poniżej 1500zł trzeba sprawdzać),

Asus Zenfone 8 (tutaj najdrożej bo w promocjach puki co za ok 1799zł chyba był najtaniej).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, bmi86 napisał:

za mniejszą słuchawkę trzeba niestety obecnie dopłacić.

Dziwny trend, niby mniejszy wyświetlacz = mniejszy koszt. Ostatnio szukałem jakiegoś sensownego laptopa 12-13" i zauważyłem to samo, 14-15,6" z podobnymi bebechami są tańsze :co:

Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, zbiku90 napisał:

Dziwny trend, niby mniejszy wyświetlacz = mniejszy koszt. Ostatnio szukałem jakiegoś sensownego laptopa 12-13" i zauważyłem to samo, 14-15,6" z podobnymi bebechami są tańsze :co:

Bo to produkt niszowy i robią ich mniej a to generuje większe koszty.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...