Skocz do zawartości

Dobór wentylatorów do NZXT H7 FLOW 140mm ARGB


Recommended Posts

Witam. 

Chciałbym się podpytać o dobór wentyli z podświetleniem do budy nzxt h7 flow. Obudowę będę wymieniał pewnie gdzieś za miesiąc i chciałbym dobrać jakieś wentyle do tego z podświetleniem. Na tę chwilę mam meshify c z 3x Prisma ARGB 120mm z przodu. I teraz nie wiem czy iść w Prisma tylko 3x 140mm czy może wrzucić arctic p14 PWM pst argb? Czytałem że są one dobre do chłodnic ale czy do obudowy też się nadadzą? Dodam, że w nowej budzie chciał byn dorzucić wyciąg z tyłu i 1 u góry jak mam teraz. Najchętniej to samo co na przód żeby też podłączyć argb. Cena gra sporą rolę podobnie jak cisza. Polecicie coś oprócz tych articow czy one do budowy będą średnie? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Bierz Arctic ARGB, są bezkonkurencyjne w swojej cenie. 

Przy P14 będziesz musiał mocniej skręcić obroty - bo ogólnie 14tki zawsze są głóśniejsze.

Dodatkowo masz złączki i możesz zrobić daisy chain bez żadnego kontrolera itp, pod jedno złącze na mobo.

Ile ogólnie chcesz wrzucić tych wentyli? 

 

Ja bym brał https://proline.pl/wentylator-arctic-p12-pwm-pst-black-argb-0db-120mm-3-pack-acfan00232a-p8077744 jak zależy też na cenie, 14 o 50 zł droższe. 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

No właśnie wezmę chyba arctic tylko p14. Do nzxt na przód wejdzie 3x140 i taki mam plan. 2 są w zestawie i na początku jeden na tył a drugi nad chłodzenie procka chce dać na top. Z czasem może też zamienię je na arctic p14. Za niedługo wleci 7 5800x3d więc niech będzie przewiew. 

PS właśnie te podlaczenie mi się podoba dlatego chcę te arctic. 

Dobry plan? 

 

Edytowane przez fabiancol
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...