Skocz do zawartości

Czy w tym roku opłaca się kupić ps4 pro?


Recommended Posts

Opłaca. Chociaż czasami nie. Może się opłacać, a w sumie może też się nie opłacać. To zależy. Od wielu czynników zależy. Generalnie to różnie z tym bywa. Opłacalność wynika z potrzeb określanych długoterminowo. Dla jednego się będzie opłacało, a dla drugiego już nie. Chociaż może też opłacać się dla wielu. Może też dla nikogo. A może też dla wszystkich. Znałem kiedyś takiego gościa, który o opłacalności mówił dużo, za dużo. Nie miał przez to znajomych. Troszczył się o opłacalność, ale to zabrało mu przyjaciół, więc mu się to nie opłacało. 

Mam nadzieję, że pomogłem!

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Pewnie że się opłaca. Masa tanich gier używanych plus częste promocje na ps store.  
 

Niektóre wersje miały słabą pastę pod procesorem. Warto sprawdzić czy głośno chodzi podczas gry. Dysk ssd też poprawi działanie. Tym bardziej że są bardzo tanie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, MiK napisał:

Pewnie że się opłaca. Masa tanich gier używanych plus częste promocje na ps store.  
 

 

Promocje promocjami ale na ps store nowości jeśli chodzi o gry są masakrycznie drogie. Premierowe gry na PC są w niższej cenie niż te na playstation, moim zdaniem nie warto kupować PS4, PS4 Pro już lepiej dozbierać lub wziąć na raty 0% :) PS5, no ale mówię nowości są masakrycznie drogie i z tym się trzeba liczyć.

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites
51 minut temu, MiK napisał:

 

Tylko że po przejściu nowości możesz odsprzedać grę. 

 

Pudełkowe wersje gier na PC też można sprzedać, natomiast wersje cyfrowe gier są na stałe przypisane do twojego konta to raczej nie sprzedasz. Jeszcze kilka lat temu zdarzało mi się kupić grę w pudełku, teraz kupuję wersje cyfrowe, zresztą większość osób pewnie  tak robi. W ciemno piszę bo statystyk sprzedaży gier nie czytałem w necie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...