Skocz do zawartości

Recommended Posts

najpierw musisz se założyć konto na paypalu :D

 

a w internecie znalazłem takie coś :

 

Są dwie metody:

 

A. Z poziomu aplikacji:

 

1. Uruchamiasz wersję demo swojego programu

2. Klikasz Buy, a następnie wybierasz ikonę "Paid for PayPal" (zamiast Android Market)

3. Przekierowują Ciebie na stronę PayPal

4. Logujesz się

5. Potwierdzasz realizację transakcji

6. Odbierasz e-maila z kodem odblokowującym (kod dostaniesz na e-mail, który masz zarejestrowany w PayPal)

7. Pobierasz wersję Pro swojego programu

8. Uruchamiasz go

9. Wpisujesz kod

10. Aplikacja odblokowana

 

B. Przez Market w telefonie:

 

0. Uruchamiasz Market

1. Wchodzisz w szczegóły wersji Pro dla swojej aplikacji

2. Klikasz kup

3. Dokonujesz transakcji (wymagane konto Google Checkout + powiązana karta debetowa lub kredytowa) - masz 15 minut testu zanim pobiorą opłatę.

4. Aplikacja zostaje pobrana i zainstalowana na Twoim urządzeniu.

 

PS. Zalecam przez Android Market.

 

 

PS2: zwracam ci uwagę po raz drugi, ty wogole sie nie wysilasz tylko wpisujesz każdą najmniejszą głupotę i zachciankę na benchmarku i liczysz ze ludzie ci znajdą. Wysil się troszke , wpisz w google to co cie interesuje , poszukaj chociaz te 5 minut a nie o wszystko sie pytasz i caly czas zasmiecasz forum. W moim przypadku to co ci wyslalem bylo w 5. wyniku wyszukiwania w google hasla: paypal android market. Szukanie naprawde nie boli.

Edytowane przez andrev
Link to post
Share on other sites

no nie mam ale mogę mieć huehue

 

Chcę dziś kupić grę za około 3 zł. Chodzi mi o Cut The Rope. Jak mam za to zapłacić? Mam możliwość przez paypala

 

Mi pokazuje że tylko karta. Nie możesz starej zajumać? ;)

Pewnie masz kartę debetową?? Nie musi być kredytowa. Debetowa visa styknie. (ale nie sprawdzałem , kumpel mi mówił)

Edytowane przez infinitimind
Link to post
Share on other sites

Pewnie masz kartę debetową?? Nie musi być kredytowa. Debetowa visa styknie. (ale nie sprawdzałem , kumpel mi mówił)

 

Ludzie co to jest Visa debetowa?

Visa to karta płatnicza na cały świat (fizycznie i elektronicznie),ale nih..ja debetowa :sciana:

Debetowa\kredytowa jest MasterCard.

Link to post
Share on other sites

Ludzie co to jest Visa debetowa?

Visa to karta płatnicza na cały świat (fizycznie i elektronicznie),ale nih..ja debetowa :sciana:

Debetowa\kredytowa jest MasterCard.

 

WIKI

Karta debetowa – karta płatnicza wydawana do rachunku bankowego. Obciąża ona konto posiadacza na kwotę transakcji w momencie jej wykonywania. Kwota transakcji nie może przekroczyć stanu środków dostępnych na koncie posiadacza karty.

 

Karta kredytowa – to karta płatnicza, której wydanie jest związane z przyznaniem limitu kredytowego przez bank. Operacje wykonane przez posiadacza karty rozliczane są w ciężar limitu.

 

VISA - marka kart płatniczych.

 

Nie wiem o co Ci chodzi "bankowcu" hehe?

 

To jak już zapoznałeś się z sformułowaniami powszechnie używanymi to możemy wrócić do dyskusji?

Edytowane przez infinitimind
Link to post
Share on other sites

To też z Wiki:

DEBET - (łac. 'winien' od debēre 'być winnym') - w bankowości debetem nazywa się ujemne saldo na koncie, które powstaje na skutek wypłacenia z tego konta więcej środków niż na nim było lub pozwolenie na wypłacenie większej ilości niż znajduje się na koncie.

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

To też z Wiki:

DEBET - (łac. 'winien' od debēre 'być winnym') - w bankowości debetem nazywa się ujemne saldo na koncie, które powstaje na skutek wypłacenia z tego konta więcej środków niż na nim było lub pozwolenie na wypłacenie większej ilości niż znajduje się na koncie.

 

Chyba nie zajarzyłeś. Visa to marka a nie rodzaj karty. Rozróżniamy karty debetowe i kredytowe. Debetowe do konta, kredytowe z limitem kredytowym. "visa debetowa" to skrót myślowy ponieważ jest w PL bardzo popularna. Więc wcześniej nie miałeś racji a teraz nie wiem po co to wypisujesz. Edytowane przez infinitimind
Link to post
Share on other sites

Tak masz rację Visa to marka,a debetowa to rodzaj karty.

Poprostu "debetowa" tak naprawdę nie ma nic wspólnego z debetem i tu cała zmyłka.

Kiedyś tankowałem auto mając na koncie niewiele i dystrybutor przestał lać,myślałem że benzyna się skończyła ale potem się okazało ze kasa na koncie (na debet nie nalało).

Apropo marketu to może jest opcja podarować grę? W Apple store chyba taką widziałem.

Link to post
Share on other sites

No zobaczcie łakome google nie pomyślało o tych,którzy nie mają karty kredytowej a chcieliby kupić grę w markecie.

Krytykowane apple pomyślało,zrobili kartę zdrapkę doładowującą konto marketu na określoną sumę i po sprawie.

Pan googlereklama musi częściej brać przykład z apple-więcej pomysłowości,a mniej reklam.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe w którym miejscu :rotfl:

 

Dopracowany iPhone 4, którego musisz trzymać w wymyślny sposób, żeby mieć zasięg :menda::wariat::hahaha:

 

Kurde no nie mogę. Kupujecie telefony za jeden, dwa, trzy kanty a nie macie nawet karty do konta taka zwykla do marketu starczy. Normalnie witki mi opadly. Niedługo usłyszymy że na poczcie chcecie płacić ;)

Edytowane przez infinitimind
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...