Skocz do zawartości

Myszka do FPS... bez limitu cenowego


Recommended Posts

Takie pytanko, bo nieco z obiegu wypadłem. Proszę o propozycję jakiejś myszki dobrej do FPS'ów przy niskiej czułości. Posiadam już twardą podkładkę Zowie (dostałem gratis do monitora BenQ), a moja EC1 niestety odmówiła posługi. Dowiedziałem się też że produkty gratisowe nie są objęte gwarancją (sic!).

 

Aha, jeśli laser to tylko Avago 9500.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Obczaj myszkę Oscar X747. Kosztuje koło 80zł a możliwości jakie daje są przeogromne. Sam ją posiadam. Jest w pełni programowalna, ma wewnętrzną pamięć więc nie musisz za każdym razem wklepywać ustawień np jak Ci padnie sys, ma ciężarki, dzięki którym możesz sobie ją odpowiednio wyważyć, ba! ma nawet możliwość programowania profili do każdej gry osobno i np możesz ją tak zaprogramować, że przy strzelaniu serią będzie robić wybrane przez Ciebie odstępy aby zmniejszyć odrzut broni. Chyba wystarczy do FPS ?

Link to post
Share on other sites

Nowa MAMBA i IMPERATOR mają coś lepszego od Avago A skoro bez limitu cenowego... no to można szaleć

 

Imperator to niewypał, Mamba jak na tą cenę również.

 

 

 

Jeśli coś z Razerów to tylko stary DeathAdder 3G. Jeśli chodzi o niskie czułości tj. do 1800DPI to lepszej nie znajdziesz. Gdzieś na allegro widziałem jak sprzedawali nówki. Podobno jakieś ostatnie sztuki z magazynów.

 

Do niskich DPI nada się też A4Tech X748. Myszka za 45zł, a optyczna i na dobrym sensorze. X747 to laser, a laser od A4Techa raczej nie nadaje się do FPSów...

 

A i jak myszka optyczna to nie może być twarda podkładka. Przy optykach najlepiej sprawdzają się szmacianki.

 

Jak Avago 9500 to Logitech G700 albo jakiś Qpad?

Link to post
Share on other sites

Żadnego lasera od A4Tech'a nie wezmę... po pierwsze jakość wykonania, po drugie i ważniejsze akceleracja wsteczna. Co myszkę do FPS skreśla już w przedbiegu. Z Razerem zaś mam złe wspomnienia po Abyssus'ie... tam zdaję się jest ten wspaniały Avago 3888... Nie da się grać na tym.

 

Decyzja podjęta... w kwestii sensora przynajmniej. Uparłem się na Avago 9500 i kropka. Bawiłem się wczoraj zarówno TactX jak i G700... o ile ten pierwszy jest ciut za mały, to drugi zdaje się być znowu za duży. Plus dla G700 za wyważenie konstrukcji i odpowiednią wagę (chociaż szkoda że zrezygnowano z personalizacji za pomocą ciężarków). Precyzja obu za to na najwyższym poziomie... zarówno przy niskim jak i wysokim DPI, chociaż im niżej tym mniejsza różnica pomiędzy testowanymi laserami, a moją starą Zowie EC1.

 

Z klasyków pozwoliłem sobie też na krótką przygodę z IntelliMouse 3.0 ojca... i powiem szczerze że jestem pozytywnie zaskoczony, ale to strasznie wielka krowa jest ...

 

Więc takie pytanko, G700, TactX, czy coś z Qpad'ów? No a może poczciwy G9x?

Link to post
Share on other sites

Możesz napisać kilka zdań na temat twoich odczuć? Od kilku dni zastanawiam się nad zakupem nowego "wskaźnika". Obecnie posiadam MX518 jednak jest ona nieco za "szczupła", i słabo się ślizga po podkładce Razer Destructor.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...