Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] MSI GeForce GTX 460 Cyclone OC 1GB


Recommended Posts

Jak pojawi się jakaś nowa, fajna gierka, która mi nie będzie chciała ruszyć na max detalach w FullHD, to dokopię sobie drugiego tego samego GTX 460. Zobaczę jak się sprawdzi SLI. :)

 

Tylko będę sobie musiał wymienić zasilacz. :D

Edytowane przez BeF1990
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

No to wydaje mi się, że cena rozsądna. Karta jest naprawdę fajna, ja jestem ogromnie zadowolony. Nakupowałem sobie ostatnio kilka gierek i wszystko pięknie śmiga na FullHD przy najwyższych detalach. Mirror's Edge wygląda super, teraz czekam na Battlefield 3 i dopiero w tedy zobaczymy na co stać tę kartę. :D

 

Dobrze, że jednak nie sprzedałem mojej karty...

Edytowane przez BeF1990
Link to post
Share on other sites

Ja miałem gtx'a 460 w rozdzielczości Full HD (1920x1080) i wiem co potrafi. Więc nie wmówisz mi, że ona jest taka super.

GTX 560Ti SOC(nieraz nawet przegania GTX 570 referenta), więc to dopiero ma moc a nie ta twoja.

Te dwie twoje w SLI mają porównywalną wydajność z GTX 580, więc nie jest to jakaś super moc, jak na dwie karty.

Edytowane przez Badder
Link to post
Share on other sites

Nikomu nic nie wmawiam, jeśli dla kogoś granie w FullHD na maksymalnych detalach, praktycznie w każdy dzisiejszy tytuł to mało, no to nic się na to nie poradzi.

A skoro uznałem, że jej jednak nie sprzedaje, to zacząłem bawić się z nią w OC i muszę przyznać, że trafił mi się całkiem fajny egzemplarz. Bez żadnej zmiany napięć karta spokojnie śmiga na 900/1800/4000MHz i chyba może więcej, jeszcze nie tresowałem. Napięciami się nie bawię bo się nie znam, ale karta ma potencjał więc może dokształcę się w tej dziedzinie i podkręcę ją na 100% jej możliwości.

Link to post
Share on other sites

nie sypie Ci artami bez dovoltowania na 900? testowałeś ją w jakimś programie? jakoś tego nie widzę:P

Ja szczerze powiedziawszy boję się moją cisnąć więcej niż te 905 na pamięciach 4100 bo spalić łatwo a nie mam nic na zapas gdyby poszła na gwarancję, a dwa tygodnie bez world of tanks sobie nie wyobrażam:P:P:P

ps.cholernie zadziwia mnie ta karta a głównie to chłodzenie, które bardzo dobrze sobie radzi, skręcone na 50% jest bezgłośne a temp w lato max 62-63stopnie

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Kartę podkręcam w programie MSI Afterburner 2.1.0, sterowniki oczywiście najnowsze (275.33), a testuję głównie na MSI Kombustor 2.0.0, oraz oczywiście w grach.

Jak pisałem napięciami się nie bawiłem, jedynie to pamięci podkręciłem do 4GHz i więcej ich nie kręcę. Bawię się teraz tylko taktowaniem GPU. Jak do tej pory żadnych artefaktów, a temperatura ani razu nie przekroczyła 70 stopni, nawet przy kilku godzinnych testach. Fakt, że bawię się głównie późniejszym wieczorkiem, kiedy temperatury w domu oscylują w granicy 23 stopni. Obudowa też pewnie nie jest bez znaczenia, ponieważ o niskie temp. dba u mnie SilentiumPC Gladius 800 Pure Black wyposażony dodatkowo w trzy wiatraczki Sigma EVO.

Link to post
Share on other sites

przecież wszędzie pisze, że 460GTX Cyclone 1GB OC idzie na 900MHz bez zmiany napięcia i jest to jego max, gigabyte kręciłem na 880-890 już nie pamiętam dokładnie, także nie trafił Ci się fajny egzemplarz :/ i sprzedałem ją za 400zł ;)

 

http://allegro.pl/msi-geforce-gtx-560-oc-1-gb-gddr5-i1785762488.html

http://allegro.pl/promocja-sapphire-radeon-hd-6870-1-gb-gddr5-i1785971834.html

Link to post
Share on other sites

Dla mnie to jest za******y egzemplarz. :D Skoro wszystkie GTXy 460 Cyclone kręcą się do 900MHz na standardowych napięciach to tylko dobrze o nich świadczy.

A te linki, które podałeś to nie wiem po co, skoro moja oferta już od dłuższego czasu jest nie aktualna.

 

Pozdrawiam wszystkich potrafiących czytać ze zrozumieniem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...