Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] MSI GeForce GTX 460 Cyclone OC 1GB


Recommended Posts

Witam, mam do zaoferowania bardzo wydajną kartę graficzną MSI GeForce 460 Cyclone OC 1GB. Karta posiada 3 lata gwarancji i sprzedaję ją jak nową w oryginalnym pudełku oraz oczywiście z całą zawartością jaka się w nim znajdowała.

 

Cena - 600zł

 

 

Zainteresowanych zapraszam na Allegro gdzie wystawiłem kartę:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1755954402

 

 

W razie jakichkolwiek pytań, lub chęci zobaczenia zdjęć na żywo proszę o kontakt mailowy (szymon.siudak@gmail.com).

Link to post
Share on other sites

Kartę kupiłem 3 miesiące temu, nie naużywałem się jej za wiele, więc sprzedaję praktycznie jako nówkę. Zresztą w sklepie gdzie zamówiłem tego GF, czyli w morlele.net jest teraz prawie za 700zł. Nie sądzę, aby komuś udało się ją kupić za mniej niż 600zł.

 

Myślę, że za kartę z takimi możliwościami OC jak ta, dodatkowo na 3 letniej gwarancji warto zainwestować. Jak się ktoś zna na podkręcaniu to za 600zł będzie miał kartę, która spokojnie będzie mogła rywalizować z nowszym GTXami, które są droższe.

 

Zresztą nikogo przecież nie zmuszam do kupna. Nie sprzeda się to trudno, żałować nie będę bo z karty jestem naprawdę bardzo zadowolony. Szkoda mi jej tylko marnować na takie gierki, w które sam najczęściej teraz gram. :)

Edytowane przez D.A.K
reg 2j
Link to post
Share on other sites

http://www.ceneo.pl/8446354

totalnie się nie opłaca :) za taką kwotą można mieć nówkę :)

 

to że karta tyle kosztowała w morelach to już dawno nie prawda :)

sam fakt, iż karta nie jest fabrycznie nowa (czytaj zapakowana w pudełko oryginalnie, folia jakieś "plomby") powoduje spadek jej wartości :)

 

ps. ostatnio czytaj miesiąc temu wersja hawk gtx 460 na allegro poszła za niecałe 500 zł :)

Link to post
Share on other sites

Jak pisałem wyżej nikogo do kupna nie zmuszam... Nie sprzeda się to nic, kasa mi nie jest potrzebna, a sama karta wymiata. Wszystko mi śmiga na najwyższych ustawieniach graficznych i na FullHD, wiec kartę w najgorszym wypadku sprzedam jak wyjdzie Wiedźmin 3. :) No chyba, że okaże się iż zmiana ta nie będzie konieczna... A do tego czasu kartę będę oszczędzać na ukochanym Falloucie 1&2. :D

Link to post
Share on other sites

Skoro jedna nie najlepiej zoptymalizowana gra uruchomiona na DX11 w FullHD i max detalach oznacza, że karta nie radzi sobie z FullHD, to nich Ci będzie.

Dla mnie komfort grania praktycznie w każdy tytuł, w takiej dużej rozdzielczości i na najwyższych ustawieniach graficznych jest ogromny. A Metro 2033 nie musi być uruchomione na DX11, aby ładnie wyglądało... Wystarczy DX10 i wszystkie opcje na max, do tego FullHD i cieszysz się z płynnej gry. :D

 

Dla mnie priorytetem przy wyborze karty graficznej był Wiedźmin 2. Karta miała poradzić sobie z nim w FullHD na możliwie największych ustawieniach graficznych. Ten GF GTX 460 od MSI spisał się w tym wypadku lepiej niż sądziłem. Gra działa płynnie na ustawieniach ultra, o czym zresztą pisałem w opisie na Allegro.

 

Jak dla mnie ogromne możliwości OC oraz świetne chłodzenie zastosowane na tej kardzie są wartę zainwestowania w nią... Jeśli ktoś ma inne zdanie, to oczywiście ma do tego pełne prawo. Jak pisałem już kilkakrotnie nikogo do kupna nie zmuszam. Jeśli ktoś będzie chciał ją ode mnie kupić, to kupi.

Edytowane przez D.A.K
reg 2j
Link to post
Share on other sites

Miałem GTX 460 (Gigabyte OC) i powiem tak...

Metro 2033 w DX11 było niegrywalne (1080p). Dwa pierwsze Crysis'y, gdy tylko na ekranie działo się coś więcej - to samo. Pomijam już dwójkę w DX11 i najnowszego Wieśka, bo te gry wyszły już po tym jak pozbyłem się karty...

Obecnie można dostać NOWEGO HD6870 (Sapphire) za ok. 600zł, który powiedzmy sobie szczerze jest kartą ze znacznie wyższej półki...

Link to post
Share on other sites

No to widzę, że takiej osobie jak ja bardziej opłaca się dokupić drugiego tego samego GTX 460 pod SLI, niż sprzedawać.

Jak bym grał w bardziej wymagające gry, lub te nie zoptymalizowane (Metro 2033), to zamiast zmieniać kartę na nowszą, dokupił bym sobie drugiego GTX 460. Skoro ceny za niego są tak niskie, to może w niedługim czasie rozważę ten pomysł.

 

No chyba, że ktoś jednak kupi mojego GeForce... :D W tedy poczekam już do Wiedźmina 3 i znowu kupie sobie lepszą kartę.

Link to post
Share on other sites

Jeśli komuś zależy tak bardzo na DX11 to fakt na GTX460 w FullHD nie pogra... Ale na dzień dzisiejszy praktycznie każda gra śmiga na max detalach w tej rozdzielczości. A sam DX11 jak widziałem w tym artykule Crysis 2: DX9 vs DX11 - różnica w grafice oraz w wydajności to kosmetyczny bajer, który po za mocnym obciążeniem karty graficznej za wiele nie daje.

 

Zresztą po co w ogóle ciągnąć ten temat?? Nie jesteś zainteresowany, to nie. Kartę wystawiłem na Allegro, ale jak się nie sprzeda to płakać nie będę. Jestem z niej naprawdę zadowolony, tylko szkoda mi ją na te gierki, w które najczęściej gram. Pisałem już to wielokrotnie, ale chyba niektórzy nie doczytali.

Link to post
Share on other sites

Witaj w klubie :) mam gtx 460 cyclone ale 768mb i też jestem MEGA zadowolony:P szkoda tylko że ja za swoją dałem 650zł:(

Nie mam na razie czasu ale jak się znajdzie to atakuję swój wynik w 3dmarku 06 trzeba jeszcze pobić to 20611:):)

905 na rdzeniu i 4200 na ramach to chyba nie max mojego egzemplarza :) niestety wszystko mi hamuje płyta główna gb ma 770 ud-3 którego chip grzeje się kur... przy 4x3,8 już piszczy w testach i to dosłownie:) karta ma ogromny zapas temperaturowy max miałem po OC 65-66stopni w furmarku extreme burning test taki 3dmark to dla nie pestka:)

Na procku zapas temp też jest bo w lato na mugenie max 52stopnie w ziemie 47:)

gdyby płyta była lepsza i dało się pocisnąć procka do 4,0 to 21 000 by padło:)a możliwości są, bo mimo rewizji C3 mój unlock 550BE do 3,8 potrzebował tylko 1,425v do bezpiecznego 1,5 daleko:)

A tak 3,9 nie wskakuję nawet przy 1,475v po prostu płyta jest już za słaba i ja szczerze boję się coś więcej ją cisnąć bo spalę i będzie bieda:)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

@lukyeti nie gadaj że Ci się ten chipset grzeje?:) Mi tam trzyma 26-30*C a w stresie nie wiele więcej:) A co do tematu to sam się zastanawiam nad GTX460 i taniej jak za 500 za wersję 1gb nie SE nie znajdziemy. Także myślę że z taką kwotą możesz startować (może nawet 550zł jak jesteś cierpliwy to ktoś się natnie xD)

Link to post
Share on other sites

to co pokazują programy to chyba niebo a ziemia z rzeczywistością:) też mam niby 30-33 stopnie w hwmonitor ale dotknij radiatora to paluchy poparzone rok temu dałem tam zalmana stg-1 (z pędzelkiem) ale to chyba nie jest jego zasługa że tak genialnie odprowadza ciepło hahahaha

kurde chyba przez półtora miesiąca byłem tutaj parę razy a kiedyś po kilkanaście postów dziennie się sypało i ludziom pomagało ehh world of tanks złodziej czasu:) wszystkie inne gry też poszły w kąt masakra jakaś

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

@lukyeti nie gadaj że Ci się ten chipset grzeje?:) Mi tam trzyma 26-30*C a w stresie nie wiele więcej:) A co do tematu to sam się zastanawiam nad GTX460 i taniej jak za 500 za wersję 1gb nie SE nie znajdziemy. Także myślę że z taką kwotą możesz startować (może nawet 550zł jak jesteś cierpliwy to ktoś się natnie xD)

 

za 500zł od ręki sprzedam gt460 1gb pełne 1gb! asus DirectCu

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...