Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam straszny problem, z własnej winy. Upuściłem telefon (Chryste Panie, ale jestem gamoń) i teraz wydaję mi się, że telefon zaczął się bardzo ruszać, chodzi mi głównie o zawias. Można coś z tym zrobić? Nie miałem tego problemu, dopóki telefon mi nie spadł. jak można to naprawić?

Link to post
Share on other sites

ups, ja najlepiej zaniósłbym do serwisu i poprosil o rozlozenie i sprawdzenie czy coś sie nie odgięło/złamało. mysle ze wiecej niz 50 sobie nie zarzyczą ( za samo rozebranie, czesci to juz inna bajka) . Mozesz tez sam sprobowac (ja rozebralem kiedys swojego SE p1i) ale to zawsze ryzyko. Napewno nie zanoś na gwarancje bo ona tego nie obejmuje.

Link to post
Share on other sites

Może mi się trochę to wydawać ale nie tak dawno, wczoraj spr. czy sam się otworzy mogłem obrócić o 360 stopni i nic, teraz się otwiera :( Tylko tyle, że dalej się sam nie zamyka i druga rzecz, może mi się to wydawać albo i nie, ale teraz jak telefon jest złożony wydaję mi się, że trochę bardziej on odstaje, sam już nie wiem czy się wydaję mi, czy coś naprawdę jest nie tak. Są jakieś sposoby żeby ten zawias "przykręcić" bardziej?

 

Nie dość że mi upadł telefon to jeszcze przebiłem oponę, dziś już nie wychodzę z pokoju.

 

Wiecie co?! Ja chyba troszkę spanikowałem. Zawias nie wygląda na uszkodzony ani nic, tylko irytuje mnie, że jak przechyle ten telefon na dół, trzymając samą klawiaturę to się otwiera, a jeśli jest już otwarty mogę obracać i się nic nie zamyka, złożony też wydaję się być stabilny jak był. Jeśli również jest złożony i naciskam telefon w ręce nic nie czeszczy ani nie próbuję się odsunąć. Nie wiem już sam?! :(

Link to post
Share on other sites

Telefon ma 2 dni ^^. Myślę, że chyba jest już ok, telefon zawsze trzymam w całej dłoni, nigdy go nie łapie za sam dół więc mi się nie otworzy, celowo musiałbym to zrobić. Myślę, że będzie już dobrze. Nie zamyka się sam co mnie jeszcze cieszy.

Link to post
Share on other sites

:) Ja osobiście przywiązuję się do rzeczy. Do tej pory telefony zmieniałem co pół roku, a gdy wystawiałem aukcję serce mnie bolało. Mówię poważnie, ciężko jest mi coś wyrzucić. Mam sentyment ale coś czuję, że z tym telefonem dłużej wytrzymam po czym kupię kolejnego htc chyba, że coś całkiem innego wymyślą albo telefony od apple będą za 500 zł :)

 

Pytanie nie tej kategorii ale szkoda mi robić nowy temat. Może ktoś z was wie, czy Desire Z posiada ekran typu Gorilla Glass? Jeśli nie to jaki jest? Nie mogę tego nigdzie znaleźć, ani na stronie producenta ani nigdzie :) Dzięki z góry za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

na webshake jak ogladalem recenzje to mówił koleś że to zwykłe szkło hartowane, zadne gorillaglass. Ale dla mnie to nie robi roznicy bo ogolnie dbam o telefon i jedyne co kiedys mi sie przydazylo to wkretak spadł mi na wyświetlacz ale wtedy to by zaden goryl nawet nie pomogl, trza ylo wymienic wyswietlacz :D

Link to post
Share on other sites

tzn bo to są tylko takie krótkie testy. Wiem ze tam ona nie jest wogole szczegolowa :D ale szczegolowych to szukaj na pocketnow.com i phonedog.com. Z tekstowych polecam jeszcze android.com.pl- tu szczegolowo testuja kazdy telefon :D

Link to post
Share on other sites

Nie no nie jest źle. Ale w sumie, nikt chyba nie łapie za samą klawiaturę, więc ja nie mam problemu, celowo do testu musiałbym to zrobić, no ale na serio, ktoś z was trzyma tylko za klawiaturę? :wariat:

 

Chciałbym za to pochwalić jeszcze aplikację HTC SENSE, dzięki temu zdalnie mogę namierzać telefon, chociaż mi się to jeszcze nie udało, piszę mi że do 2 H może to potrwać, więc wyłączam ale inne rzeczy jak np. zdalny dzwonek po sekundzie po naciśnięciu mi dzwoni, więc to wielki +

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...