Skocz do zawartości

Dopasowanie grafiki do platformy


Recommended Posts

Witam!!

Szukam nowej grafiki z tego względu że moja HD4850 nie wyrabia. Koszty to maksymalnie 800 zł ale chciałbym jak najtajtańszym kosztem. Szukam czegoś z chipsetem ATi i kuźni ASUSa lub Sapphire'a. Co polecacie do tego sprzętu:

i5 760 2.8Ghz @3.08

Kingston HyperX 1600 Mhz 2x 2Gb (jest to niestety wersja blu)

ASUS P7P55D - E

Zasilacz to OCZ StealthXStream 2 600 W

 

Dodam że gram najcześciej w rozd. 1360 x 768. Szukałem coś pokroju HD6850, ale jeżeli za drobną opłatą będe miał coś wydajniejszego, albo chociaż cichszego to podajcie propozycje (bardziej preferuje jednak większą wydajność niż natężenie dzwięku). Z góry dzięki. Czekam na wasze porady.

 

PS. Jak mówie że nie chce GeForce, to nie chce. Dzieki.

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się aktualnie pomiędzy HD6850 a HD6870 Różnica w cenie jest dość spora, czasami dochodzi do 150zł pomiędzy niektórymi modelami. Ale według zestawienia GPU przez benchmark..pl wychodzi na to że opłaca się wydać te pieniążki. Chociaż w tym teście (link poniżej) wygląda na to że HD6850 bierze za każdym razem HD6870. (czyt. ma wiecej punktów itp.)

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Najlepsze_karty_graficzne_do_gier_-_porownanie%2C_wydajnosc%2C_ranking-4037/strona/14952.html

Co wy polecacie z tych 2. Już nie według testów tylko z doświadczenia.

Przepraszam że się tak wypytuje ale chce być pewny co kupuje :wariat:

Link to post
Share on other sites

O przepraszam. Masz rację. Nie zauważyłem tego (lub nie chciałem zauwarzyć :ups: ) To prawda. Co do modelu to wybrałem te HD6850 i HD6870. Co wybiorę to będzie zależne tylko od tego ile dostanę pieniędzy. I teraz najważniejsze. Od jakiego producenta zakupić w.w. akceleratory. ASUS ma chyba DirectCU v.2 . Sapphire ma Vapor X . Z czego byście kupili np: taką HD6870.

Interesują mnie tylko ASUS i Sapphire

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...