Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Potrzebuje pomocy, chce kupić słuchawki do 150 zł.

 

Słuchawki chce nauszne zamkniete ewentualnie pół otwarte. :D

Ponieważ chce śmigać w nich po miescie muszą być też jakoś ładnie wyglądać.

 

Źródłem dzwieku bedzie iPod Touch i czasami bedą podłączane pod komputer.

Karta dzwiekowa to Xtreme Gammer :-D

 

słucham głownie rapu, ale tez troche innych rodzajów muzyki.

 

 

mam na wydanie 150zł, moze być z małym haczykiem.

 

 

Nie szukałem innych takich samych postów ponieważ mi sie nie chcialo.

 

z góry dzieki za pomoc. peace yo!

Link to post
Share on other sites

Nie doczytałem pierwszego posta ale rzeczywiście jak to ma być na miasto to dokanałowe mogą być lepsze, polecam NuForce NE-6/NE-7. Tych drugich raczej nie kupi do 150zł ale NE-6 może uda się wyrwać :menda:

http://audiomagic.pl/nuforce/10-nuforce-ne6.html

Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bez komentarza.

 

:pokey: ja mam te słuchawki, koledzy mają i nikt nie narzeka. Jak nie miałeś tych słuchawek to się nie wypowiadaj, jak ja nie lubię takich :cenzura: co nie mieli a komentują :[. Edytowane przez Dawid_M
Link to post
Share on other sites

Ja nie miałem, ale kolega miał 2 sztuki i te gó**o 2x reklamował ,jakość dźwięku i oferowana cena to jakieś nie porozumienie. Zapewne nic innego lepszego na uszach nie miałeś dzieciaku więc się ogarnij , bo syf ludziom proponujesz. I nie szczekaj tak bez sensu gdy nie masz racji.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

To że Twojemu koledzy popsuły to nie znaczy że innym też muszę się psuć!!! Podam przykład kupuję rzecz na allegro popsuła się to co :cenzura: wszystko bo się coś popsuło?! Kupiłem kiedyś na allegro zasilacz do dysku miałem pecha i się dwie sztuki popsuły zareklamowałem i tyle! To słuchawki za ~100zł a nie za 500zł ;). Nie miałem okazji kupować innych ponieważ te mi wystarczają :D. Tych słuchawek używam do słuchania muzy, grania i naprawdę dają sobie radę :). To jest przecież elektronika może się popsuć, a nie musi ;).

Pozdro :)

Edytowane przez Dawid_M
Link to post
Share on other sites

Dawid_M nie znasz się to wypier*alaj :| to był jeden z większych shitów produkowanych przez krejtiwy, a CAL są o 4x nieba lepsze ? Poczytaj poucz się idź kurde do sklepu posłuchaj i nie pierdziel mi tu. Rozumiem masz te słuchawki pochwaliłeś się lżej w 100% ale każde doki do za 100-120 zł niszczą te słuchawki, a tym bardziej CAL'e. Tutaj musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcesz miasto czy komputer, jeżeli miasto to doki i nic ich nie zastąpi, jeżeli komputer to w tej cenie cale bądź jakieś akg, ale nuforce 600-700 będą najlepsze jak polecił kolega wyżej :) ( rewelacja te słuchawki są jak na tą cene, po prostu nieeeboo :D )

Link to post
Share on other sites

Na miasto to ja bym osobiście polecił SoundMagic'i PL50... Chyba najtańsze IEM'y na rynku, a różnice robią. Zaś do komputera ewidentnie CAL'e w przyszłości możesz im tylko kabel sygnałowy wymienić, bo ten standardowy jest bardzo wątpliwy... A pana co poleca jakiekolwiek słuchawki Fatal1ty zwyczajnie nie skomentuję, bo mam ruskie pchełki z bazaru i mają czystszy dźwięk.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...