Skocz do zawartości

W co zagrać?


Recommended Posts

Cześć, mam małą prośbę - niekoniecznie łatwą do spełnienia. ; p

Otóż mam komputer dość stary, tak - dopiero w okolicach gwiazdki szykuje się kupno nowego z powodów takich iż wybudowaliśmy dom i jest kiepsko z pieniędzmi.

Dlatego przedstawiam Wam mój komputer z epoki paeolitu.

 

Procesor Intel Pentium 4 3GHz

Karta graficzna GeForce 5200FX

512 RAM

 

Reszta nie jest aż taka istotna ;)

 

A więc moja prośba jest taka, czy moglibyście mi podać grę/gry którym mój komputerek sprosta typu Saboteur, Mafia 2, CoD2. Oczywiscie z podanych gier działa mi tylko CoD2 ;) Ale chciałbym aby w tych grach była otwarta przestrzeń, dodatkowo chciałbym zagrać w gre która ma podobny system strzelania/chowania sie:

 

[video=youtube]

Link to post
Share on other sites

Naprawdę ciężko coś znaleźć. Bardzo Cię ogranicza karta graficzna. Gdybyś miał chociaż coś pokroju 8600 to wtedy więcej tytułów chodziło by Ci znacznie płynniej- np cod4. Z kolei przy mocniejszej grafice przydała by się zmiana zasilacza a to już są dodatkowe koszty. A nie wytrzymasz do świąt bez grania? ;)

Edytowane przez SP1DER987
Link to post
Share on other sites

Hmm spróbuj takich tytułów:

Timeshift

Age of Empires III

CoD4

Medal of Honor: Pacific Assault

Obowiązkowo Gothic 2 + Noc Kruka- tam masz sporo przestrzeni i gra chociaż nie najnowsza i graficznie nie najpiękniejsza to wciąga na wiele godzin.

Edytowane przez SP1DER987
Link to post
Share on other sites

Masz identyczny konfig jak jak, zanim kupiłem HD3850 na AGP :jupi: To miałem GF 5200 póżniej 5600 to pamiętam że GTA SA śmigało nawet dobrze bez AA na wysokich, z CoD to MW chyba na średnich śmigał, Mafia 1 :D 2 nie próbowałem na nim bo i pewnie by nie poszła :] W Age of Empires III też grałem nawet dobrze chodziła. Na tem konfig to naprawde z nowości ciężko coś znaleźć ;) Grafy to się też nie opląci wymieniać bo procesor za słaby, u mnie na P4 3.0 radeon HD3850 512MB można by powiedzieć że się dusi :D

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Jeszcze mam parę.

 

Call of Duty: Modern Warfare

Return to Castle Wolfenstein

Mafia: The City of Lost Heaven

Hitman 2: Silent Assassin

Tom Clancy's Splinter Cell

Prince of Persia: The Sands of Time

Wolfenstein: Enemy Territory

Painkiller

F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Battlefield 2

The Godfather

Hitman: Blood money

Gears of War

 

:>

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...