Skocz do zawartości

Najlepszy tablet:   

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy tablet wg. was to:

    • iPad
      1
    • iPad 2
      16
    • HTC Flyer
      2
    • Galaxy Tab
      4
    • Inny (jeśli zaznaczasz opcje inny napisz w odpowiedzi jaki)
      7
    • asus transformer (odp. andrev)
      12


Recommended Posts

Galaxy Tab i Eee Pad Transformer biją na głowę iPada2.

Przede wszystkim: o wiele lepszy ekran, złącza USB, mHDMI, o niebo lepsza kamera/y, możliwość wpięcia kart pamięci, klawiatura w przypadku transformera, no i otwarty system z większymi możliwościami niż iOS, nieograniczony iTunes czy innym szajsem.

 

Tak twierdzi nawet Jon z TechnoBuffalo...

Edytowane przez Skitles01
Link to post
Share on other sites

Galaxy Tab i Eee Pad Transformer biją na głowę iPada2.

Przede wszystkim: o wiele lepszy ekran, złącza USB, mHDMI, o niebo lepsza kamera/y, możliwość wpięcia kart pamięci, klawiatura w przypadku transformera, no i otwarty system z większymi możliwościami niż iOS, nieograniczony iTunes czy innym szajsem.

 

Tak twierdzi nawet Jon z TechnoBuffalo...

 

Ekranu lepszego nie mają,chyba że ktoś lubi lustrzane odbicie i patrzeć na siebie,

lepsze kamery ale do czego? nawet skype na nich nie działa,

karty pamięci to już tylko w celach marketingowych bo można sobie kupić ipada 64GB i nie idzie tego zapełnić,

USB w tablecie...ciekaw jestem co można pod nie podłączyć,

klawiatur do ipada jest więcej do wyboru niż do transformersa,

mHDMI...do ipada jest pełne HDMI

http://images46.fotosik.pl/980/af490b638e8320d8med.jpg

Link to post
Share on other sites

A jak ktoś szuka tani tablet to NIE polecam Goclever tab I70. Po prostu beznadzieja.

 

-dotyk działa tylko patykiem (palcem trzeba się namęczyć żeby cokolwiek zrobić)

-ekran jest beznadziejny, widać tylko w pomieszczeniu. Na zewnątrz nawet w pochmurny dzień ciężko cokolwiek dostrzec

-odtwarzanie video beznadzieja, tnie filmy jak szalony

-wifi totalna porażka, wielkie problemy ze złapaniem sygnału a później jeszcze większe żeby się połączyć. Po połączeniu strony działają z prędkością łącza modemowego

-prędkość działania też kiepska. Wyraźne zacięcia w menu, przy przechodzeniu na drugi pulpit brak płynności.

-usb, po podłączeniu pendriva nie można do niego się dostać. Można jedynie uruchomić odtwarzacz video, który wyszuka wszystkie filmy na penie oraz potworzy jakieś foldery na nim.

-bateria, wytrzymała mi 2h

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie iPad 2 jest najlepszym tabletem na rynku. Tablety z Androidem mają o wiele gorszą szybkość działania,dotyk, intuicyjność a do tego śmieszną ilość aplikacji. Tak samo bateria to jak dla mnie jakaś kpina. W iPadzie trzyma ona nawet 11 godzin ciągłego używania czyli spokojnie jakieś 3-5 dni. Wyświetlacz także moim zdaniem najlepszy ma iPad. Od Galaxy Taba odrzuca mnie także paskudny plastik a Eee Pad Transformer to ani tablet ani netbook. Kompletnie nie spełnia ani jednej ani drugiej funkcji moim zdaniem. W ogóle jak dla mnie nie ma ŻADNEGO sensu podłączać klawiaturę do tabletu - choć gdyby ktoś chciał to ma pełen wybór klawiatur do iPada.

 

A karty pamięci i złącza USB to już przeszłość i cieszę się bardzo ,że iPad nie ma tego badziewia :) A, hejtujcie sobie :)

 

BTW. Tablety z Androidem według analityków mają być realnym zagrożeniem dla iPada dopiero w 2014 roku. Więc czeka nas co najmniej jeszcze 2-3 lata zdecydowanej dominacji iPada na rynku czy wam się to podoba czy nie.

Edytowane przez awtharok
Link to post
Share on other sites

i kto tu hejtuje :D

dlaczego niby twoim zdaniem transformer to nie tablet ?!?!?!

bez podlaczonej klawiatury to pelnoprawny tablet a z podlaczoną netbook z dotykowym ekranem !

ale rozumiem... dla Ciebie to wada, pewnie jakby miał z tyłu nadgryzione jabłko to byś sie zachwycał, trudno.

Link to post
Share on other sites

Ekranu lepszego nie mają,chyba że ktoś lubi lustrzane odbicie i patrzeć na siebie,

lepsze kamery ale do czego? nawet skype na nich nie działa,

karty pamięci to już tylko w celach marketingowych bo można sobie kupić ipada 64GB i nie idzie tego zapełnić,

USB w tablecie...ciekaw jestem co można pod nie podłączyć,

klawiatur do ipada jest więcej do wyboru niż do transformersa,

mHDMI...do ipada jest pełne HDMI

http://images46.fotosik.pl/980/af490b638e8320d8med.jpg

 

Tak tylko za iPada 2 64gb musisz zapłacić tyle co za dobrej klasy komp. A dobra karta 64 nie kosztuje niewiadomo ile ale na pewno jest to znacznie bardziej opłacalne niż to co jest w iPad 2

 

Skype - Firma wypuści niedługo aktualizację wprowadzającą obsługę tabletów.

 

Ekran - Ekran IPS w ASUS Eee Pad nie ma sobie równych. W iPad 2 jest to zwykły ekran LCD z podświetleniem LED i to jeszcze w niższej rozdzielczości.

 

Kamera - Znacznie lepsze są kamery w Galaxy Tab i Eee Pad - Czasem się przyda.

 

USB - Pendrive, dyski przenośne co w przypadku iPada 2 jest absurdem

 

Klawiatura od Eee Pad jest znacznie lepsza. Posiada funkcję ładowania oraz ma jeszcze złącza USB

 

mHDMI i HDMI nie ma żadnych różnic.

Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie,ale już nie tylko ja się na asusie przejechałem więc straciłem zaufanie do tej firmy i pieniądze,a teraz nawet ładny i świecący asus transformer nie robi na mnie wrażenia bo wiem że w środku może być nadgnity.

Jeżeli chodzi o apple to jak narazie mam iphone4 i ipada2,ale coś czuję że będzie więcej urządzeń tej firmy w moim domu bo płacę i dostaję to, z czego jestem zadowolony :)

Link to post
Share on other sites

Tak jak mi się praktycznie nie przydaje w moim PC GTX580 SLI, bo do wszystkich gier jedna karta wystarcza,tak i tym co mają tegrę 2 gó**o z tego.

Zanim wyjdzie coś fajnego pod tegrę to ruski miesiąc minie i tegra2 będzie stara,a sama nvidia to jest dobra ale w marketingu.

Podaj choć jedną grę,której ja nie mogę mieć na iphone4?

Już daje czego brak na androida:

http://www.youtube.com/watch?v=JDvPIhCd8N4

Link to post
Share on other sites

Czesc!

Zaglosowalem na Transformera, poniewaz taki posiadam od 3 tygodni. Zakupilem go bedac w UK. Po pracy czesto chodziem sobie po centrach handlowych i czasem odwiedzalem PC World gdzie mialem okazje przetestowac wszystkie najlepsze tablety na rynku. Bardzo dlugo bawilem sie iPadem 2 bo to jego chcialem na poczatku wybrac. Z jakoscia wykonania zaden tablet nie moze sie rownac z produktem Apple'a. Przy iPadzie spedzilem lacznie z 5h, ale gdy poprosilem sprzedawce o pokazanie mi klawiatury do Transformera to juz wiedzialem czego chce. Jednak mozliwosc podlaczenia dysku i innego badziewia pod USB to swietna rzecz, do tego super odtarzacze video, duzo lepszy ekran niz w iPadzie 2, pelna obsluga flasha (co moim zdaniem jest dosc wazne na tabletach), oraz Android 3.x, ktory jest genialny, bardzo szybki (chociaz nie tak szybki jak iOS na moim iPodzie Touch 4G) i swietnie sprawdza sie na tabletach ( przyznam, ze nienawidze tego systemu na telefonach). Do tego dochodzi ta klawiatura/dock, kiedy chce mam netbooka, a jak mi sie nie podoba to odczepiam ekran i mam tablet, GENIALNE!. Szkoda tylko tych aplikacji, iOS nie ma sobie w tej kwestii rownych.

 

Ja polecam iPada 2 i Transformera, ale moim zdaniem produkt ASUSa jest zwyczajnie lepszy.

Pozdrawiam

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja mam i sobie chwalę takiego MSI 110W , wczoraj zakupiłem : http://www.onlinepc....t&prod_id=57719

Nie lepiej już było kupić normalnego lekkiego netbooka,nawet mają w MSI podróbkę macbooka air.

Mój ipad 2 waży 600g i mógłby być jeszcze troszkę lżejszy,tak 500g byłoby idealnie.

Ten MSI waży 850g! więc na tablet się raczej nie nadaje,a jeżeli ma leżeć to dobrze by było mieć już tą klawiaturę.

Moim zdaniem msi poprostu testuje czy da się to ludziom wcisnąć.

Link to post
Share on other sites

I co? Nie uniesiesz? ;O Nie przesadzajcie, ja mam telefon 180 G każdy kto weźmie do ręki, "jezu jak on ciężki" a dla mnie jest lekki jak inne... 180 g nie dasz rady? Noszę po 40 kg i żyję

 

Taaa,to zobacz tu:

http://www.msi.com/product/nb/WindPad-110W.html

Na dole widać jakieś stopki,znaczy się producent przewidział że jak komuś ręce omdleją to sobie położy,a ta podstawka aż nadto to potwierdza.

Ciekawie wygląda ta kratka na dłuższym boku i pewnie fajnie szumi cieplutkim powietrzem.

Link to post
Share on other sites

Ekran - Ekran IPS w ASUS Eee Pad nie ma sobie równych. W iPad 2 jest to zwykły ekran LCD z podświetleniem LED i to jeszcze w niższej rozdzielczości.

Chyba powinieneś już się nie udzielać. Wiedzą nie zaszalałeś zbytnio... Już iPad 1 miał IPS :)

Ani jedna strona ani druga nikomu nic nie przegada. Każdy ma swoje w głowie jeżeli chodzi o Apple'a. Ja jestem zwolennikiem tej marki i przymierzam się do zakupu nowego telefonu. Miałem dużo sprzętu w ręce od Apple'a i wiem na co stać tą elektronikę :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...