Skocz do zawartości

Najlepszy tablet:   

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy tablet wg. was to:

    • iPad
      1
    • iPad 2
      16
    • HTC Flyer
      2
    • Galaxy Tab
      4
    • Inny (jeśli zaznaczasz opcje inny napisz w odpowiedzi jaki)
      7
    • asus transformer (odp. andrev)
      12


Recommended Posts

Witam chciałem się przedstawić iż będzie to mój pierwszy post na tym wspaniałym forum.Co do ankiety myślę iż moja odpowiedz będzie Inny (jeśli zaznaczasz opcje inny napisz w odpowiedzi jaki) którą za chwile uzasadnie.Więc myślę że będzie to creative ziio TAAAAAK to CREATIVE ZIIO ! ! ! .Nie spodziewaliście się już uzasadniam dlaczego wybrałem jego.A więc myślę żę on jest bardzo fajnym tabletem dlatego że posiada androida 2.1 ! takkk co jeszcze?Wspaniała przekątna obrazu,procesor 1ghz zadawalające ilość pamięci Ram 512mb.To tyle na necie sobie o nim poszukajcie ! :rotfl: przepraszm za tyle błędów ale jestem zafasconowany tym tabletem i wgl nie zwracam uwagi na bledy jakie popelniam

Pozdrawiam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niby w czym? Ze to netbook z dotykowym wyswietlaczem? :hahaha:

 

Zobaczymy czy tak będziesz gadał za rok góra dwa lata gdzie laptopy stracą 50% swojej popularności :->

 

EDIT:

@Kubaset - A ty przestaj dawać plusy takim ludziom co sądzą, że Tablety to gó**o :rotfl:

Edytowane przez Mixtape
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

UUUuuu ale pocisk

 

UUuuuuu.

 

ludzie jaki pocisk ??? Co on napisał ?? Jakąś głupote pozniej ktos to przeczyta i pomyśli ze ma racje. Podyskutujmy na rzeczowe argumenty a nie na głupie teksty. Asus eee pad transformer to TABLET z dołączaną klawiaturą która zwiększa jego długość pracy na baterii i zwiększa funkcjonalność ( wyjscia usb no i oczywiście klawiatura fizyczna i jezeli jest to dla kogoś wada to pozdrawiam). Dodatkowo świetny ekran ips , odtwarzanie filmów fullhd i wyjście HDMI. I do tego wszystkiego bardzo wydajny układ nvidia tegra 2 oraz jest to pierwszy tablet ktory dostal oficjalną aktualizacje do androida 3.2. To wszystko sprawia że TAK mozna nim zastąpić netbooka, ale czy jest to wada ?? ludzie, zastanówcie sie jak czasami cos piszecie. Edytowane przez andrev
Link to post
Share on other sites

ludzie jaki pocisk ??? Co on napisał ?? Jakąś głupote pozniej ktos to przeczyta i pomyśli ze ma racje. Podyskutujmy na rzeczowe argumenty a nie na głupie teksty. Asus eee pad transformer to TABLET z dołączaną klawiaturą która zwiększa jego długość pracy na baterii i zwiększa funkcjonalność ( wyjscia usb no i oczywiście klawiatura fizyczna i jezeli jest to dla kogoś wada to pozdrawiam). Dodatkowo świetny ekran ips , odtwarzanie filmów fullhd i wyjście HDMI. I do tego wszystkiego bardzo wydajny układ nvidia tegra 2 oraz jest to pierwszy tablet ktory dostal oficjalną aktualizacje do androida 3.2. To wszystko sprawia że TAK mozna nim zastąpić netbooka, ale czy jest to wada ?? ludzie, zastanówcie sie jak czasami cos piszecie.

 

Ja nic do niego nie mam. Uważam, że lepiej kupić go niż jakiegoś laptopa czy nawet tablet bo to jest 2 w 1.
Link to post
Share on other sites

A zaczelo sie od tego...

 

Najlepszy jest oczywiście Asus Eee Pad Transformer. Cudo i przebija nawet Szajspada

Apple jako pierwszy wprowadzil do masowej produkcji technologie dotykowych swietlaczy. Mozna powiedziec, ze byl pionerem. Innymi slowy - kiedy wy sie bawiliscie Nokia 3310 kupiona za zlotowke w Erze 10 lat temu, oni juz zastanawiali sie jak zrobic w bambo ludzi i wcisnac im kazda glupote. Udalo sie. Apple dzisiaj kroluje w rankingach sprzedazy oraz przede wszystim na nowojorskiej gieldzie.

Zaden smieszny, pod wzgledem kapitalizacji, tajwanski Asus, nigdy nie zblizy sie do poziomu Jablka. Amerykanie to wiedza, dlatego nadal trzymaja w garazu swoje najlepsze zabawki i technologie. Widza, ze koreanskie badziewie nie moze sie rownac z ich tabletami, etc., to po jakiego grzyba wyciagac ciezkie dziala? Niech najpierw sprzeda sie to, co juz wyprodukowalismy, a reszte puscimy z czasem. I tak nie mamy sobie rownych.

 

Dlatego wlasnie uwazam, ze ten smieszny transformersik, odpada w przedbiegach. Tez mi wielki przelom. Do iPada zrobia niedlugo klawiature i bedzie co - i kolejny technologiczny skok. Ha, ha.

 

P.S. Zapomnialem dodac. Dowodem na potege Apple jest kleska Nokii. Wiecie czemu? Bo Jablko zasysa wieksza kase z NYSE niz wynosi zadluzenie naszego kraju. Ze mnie wspomne o zysku netto, ktore jest tytaniczne.

Edytowane przez Istvan
Link to post
Share on other sites

Wiele producentów robi znacznie lepszy sprzęt od Apple ale co z tego jak i tak nie przebija to sprzedażą np. iPada. A najlepsze jest to, że androidowe tablety kontrolują rynek już w 40% a to już wyczyn. Niedługo dojdzie kto wie może nawet do 60% a to będzie cios dla Apple.

Link to post
Share on other sites

Ten rynek jest specyficzny. Nowoczesne technologie - tu rzadzi kasa, a pomysly ida w parze wlasnie z nia. Tak samo, jak w wojsku. Dlaczego USA ma najpotezniejsze wojsko (przynajmniej technologicznie)? Bo od cholery PKB idzie na badania dla wojakow. Teraz pewnie to sie zmieni, bo ida ciecia budzetowe dla amerykancow.

 

To, czy rynek skusi sie na iOS, czy na Androida i jak beda wygladaly procenty, to nic innego jak wrozenie z fusow i spekulacja. Apple ma swoje sposoby i jak na razie udaje im sie to swietnie.

 

P.S. Dwa dni temu bylem na skraju kupna Galaxy S, ale sie powstrzymalem. Nie dam sie! :rotfl:

Edytowane przez Istvan
Link to post
Share on other sites

Ludzie powiedzcie mi do czego są tablety z androidem?

Ja używam ipada2 do gier,skype,internet,oglądam polsat news na żywo jak stoję w korku,dobrze się na tym fotki ogląda,ibooks.

Ps.zrobili już skype z video na jakiś tablet z androidem?

Link to post
Share on other sites

Witam. Jo moge polecic Motorole Xoom ktora uzytkujenod dosc dawna.

Spojonie zastapila mi mojego notebook-a a i nawet troche wiecej.

Jakosc wykonania, czas dzialania na bateri oraz sam ekran na najwyzszym poziomie.

Na dzien dobry android 3.0.1 z updatem do 3.1 a pozniej 3.2 a pod koniec roku moze bedzie juz rewolucyjny 4.0

Pozdrowienia

Link to post
Share on other sites

Ludzie powiedzcie mi do czego są tablety z androidem?

Ja używam ipada2 do gier,skype,internet,oglądam polsat news na żywo jak stoję w korku,dobrze się na tym fotki ogląda,ibooks.

Ps.zrobili już skype z video na jakiś tablet z androidem?

 

Eh chlopcze. A ja uzywam Transformera do gier, gtalk z videorozmowami, internetu, filmikow z playerow uzywajacych flash, weeb.tv, czytam sporo ksiazek lub slucham ich dzieki ivonie, przegladam zdjecia zrobione lustrzanka i zrzucone bezposrednio przez usb. Do tego sporo filmow.

Do tego bardzo latwo pisze dluzsze teksty dzieki klawiaturze i mam dodatkowa baterie.

 

@up xoom jest drogi i taki tf jest od niego lepszy. Mam juz 3.2 a xoom dopiero dostaje 3.1

Link to post
Share on other sites

Czyli taki asus transformer nie odbiega niczym od ipada2.

Ja wybrałem ipada bo mam też iphone i dużo innych gadżetów,teraz czekam tylko na iosa5 i będzie też wideo na TV bez kabli i wiele innych dobroci.

Ps.Do osób nie posiadających żadnego tabletu prosiłbym o nie zabieranie głosu :x

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...