Skocz do zawartości

Komputer do 3000-4500zł


Recommended Posts

Heja!
Przymierzam się do złożenia komputera dla narzeczonej bo za niecały miesiąc urodziny a marudzi trochę na swojego lapka ^^

Zastosowanie:
Granie/netflixy itp., z czego ogrywanie raczej older generation gier w FHD.

Obecne części: 
GPU:
Sam robiłem przesiadkę u siebie z Nvidii 1050ti na Radeona 6700XT, więc wstępnie tą 1050ti bym zostawił póki żyje.
Zasilacz: Musiałem też wymienić zasilacz, więc jest w zapasie BeQuiet 500w 80+ bronze użytkowany jakoś z 2 lata, ale jeśli uznacie że czas na wymianę to sure.


Ogólnie przyznaję nie orientuję się w cenach procków/płyt głównych więc nie wiem na ile z czapy dałem pierwotny budżet. Zazwyczaj największym kosztem jest GPU, stąd wolałbym zostawić obecną 1050ti, tym bardziej że nie będzie ogrywała nie wiadomo jak wymagających graficznie gier :p
Dlatego na teraz chciałbym odpuścić upgrade GPU, a w resztę podzespołów jeśli już doinwestować odrobinę więcej.
Tam budżet ofc lekko do nagięcia, w granicach rozsądku ^^

Będę wdzięczny za porady i sugestie!
Z góry dzięki :)

 

Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, 3ndurek napisał:

1050TI to słabiutka karta i co najmniej brałbym tu RX 6600.

True, ale do uciągnięcia jakichś simsów czy jakichś indyków starczy. Ale może tez prawda że nie ma co tak cebulić czekajac na jakieś promki, pewnie do większości tego co wyjdzie i będzie chciała ograć to na przystepnych graficznych ustawieniach ogra, w każdym razie dzięki za build :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...