Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
Mam problem podczas rozgrywki w JAKIEJKOLWIEK grze z draw distance'm. Mniejszego/średniego rozmiaru obiekty, z którymi nie wchodzi się w interakcje "pojawiają" się w bardzo powolnym tempie, wielokrotnie zaraz przed moją postacią. Nieważne na jakich ustawieniach graficznych gra jest uruchomiona za każdym razem występuje ten sam problem z nagłym "rysowaniem" się całych obiektów 3D bądź dorysowywanie ich krawędzi lub pomniejszych fragmentów. Dotyczy to gier, które zarówno są zainstalowane na starym, wolnym dysku HDD jak i tych, które znajdują się na nowym i szybszym dysku SSD +/- 3k MB odczytu. Próbowałem reinstalowywać gry, czy sterowniki karty graficznej oraz robić diagnostykę pamięci, ale nic nie pomogło. Czy mógłbym liczyć na pomoc i radę?
Moja specyfikacja to:
Gigabyte GeForce GTX 1660 Super 6GB VRAM
Intel Core I7-9700K
16GB RAMU 3 200 MHz w dualu
MSI MPG 390 Gaming Plus (płyta główna)
Dysk SSD - Patriot 512GB
oraz bliżej niezidentyfikowany, stary 1TB dysk HDD

Link to post
Share on other sites
56 minut temu, joker5513 napisał:

Jest dział który nazywa sie problemy z grami, Dlaczego tego typu problem opisujesz tutaj?

Ponieważ to jest problem z komputerem, nie z pojedynczym tytułem. Jestem nowy na tym forum i nie znam wszystkich zasad. Ale skoro uważasz, że powinienem zmienić kategorię to ją zmienię

 

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Misteriooo napisał:
2 godziny temu, joker5513 napisał:

 

Ponieważ to jest problem z komputerem, nie z pojedynczym tytułem. Jestem nowy na tym forum i nie znam wszystkich zasad.

Nie ma do tego żadnych zasad oprócz myślenia :P 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...