Skocz do zawartości

Obudowa MIDI do 500zł


Recommended Posts

Witam. Szukam inspiracji co do obudowy w wielkości MIDI, pojemnej, najlepiej z siatką typu MESH na froncie, dobrze ofiltrowaną, nawet argb w dobrym smaku może być. Kolejna sprawa, na TOPie musi zmieścić chłodnicę 280/360mm, oraz mieć wentylatory w zestawie. Kilka propozycji ode mnie, a może coś innego jest, nie tak oczywistego? 

 

BeQuiet 500DX/FX

Corsair 4000D Airflow 

Lian Li 216

Lian Li Lancool II

Fractal Design Meshify C

Sharkoon TG6M

 

Od zawsze podobał mi się fakt duża DeepCool MATREXX 70,ale tam na froncie jest szkło hartowane więc raczej odpada. 

 

Edytowane przez damianox89
Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, damianox89 napisał:

Corsair 4000D Airflow

 

23 godziny temu, damianox89 napisał:

Fractal Design Meshify C

Mam obie i niespecjalnie nadają się do montowania chłodnicy z wentylatorami pod górnym panelem, ponieważ nie ma na to zbyt dużo miejsca. W 4000D jest ok. 2,5cm (grubość wentylatora) od krańca płyty głównej do górnego panela, w Meshify C ok. 3cm - wszystko o większych wymiarach wchodzi w obszar płyty głównej i może kolidować z radiatorami pamięci RAM.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Teraz tak, mam dostępne takie obudowy. 

 

BeQuiet Silent Base 802

Lian Li Lancool 216

Fractal Design Meshify S2 

DeepCool MATREXX 70

Phanteks G360A. 

 

Najtańszy będzie DeepCool, BeQuiet troszkę za wysoka jest... Jakieś sugestie? 

Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, damianox89 napisał:

DeepCool MATREXX 70

Z tego co widzę tam jest szkło na froncie więc jak dla mnie odpada z racji na gorszą cyrkulacja powietrza.

 

Phanteks jest najmniejszy z tego towarzystwa i ta 360 na top to też ma na styk wchodzi.

 

Chcesz ARGB bierzesz Lian Li, bez tego efektu brałbym Meshify S2. Be quiet będzie najbardziej solidny.

Jeśli ma być niestandardowe AIO 360 na topie to Fractal zdecydowanie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...