Skocz do zawartości

Wyniki wyszukiwania z innego regionu niż Polska


Recommended Posts

Hej,

jakiś czas temu przeprowadziłem się w nowe miejsce (inna część Warszawy a nie obcy kraj) i zauważyłem, że od tamtej pory wszędzie gdzie nie wejdę w necie, wyświetlają mi się strony holenderskie. Nic nie zmieniałem, nie używam żadnego VPNa, dostawcę od internetu mam tego samego - UPC, w ustawieniach konta google czy w Windows jeśli chodzi o lokalizację nie ingerowałem a zaś nie mogę wrócić do starych ustawień żeby mieć wyniki wyszukiwania z polskich stron. Próbowałem już chyba wszystkiego i nic. Działa dodanie uprawnienia do lokalizacji dla Google ale wcześniej tego nie miałem i było okej

 

Jakies sugestie?

Edytowane przez navka
Link to post
Share on other sites
  • navka zmienił tytuł na Wyniki wyszukiwania z innego regionu niż Polska
  • 4 tygodnie później...
W dniu 1.02.2023 o 08:15, navka napisał:

Hej,

jakiś czas temu przeprowadziłem się w nowe miejsce (inna część Warszawy a nie obcy kraj) i zauważyłem, że od tamtej pory wszędzie gdzie nie wejdę w necie, wyświetlają mi się strony holenderskie. Nic nie zmieniałem, nie używam żadnego VPNa, dostawcę od internetu mam tego samego - UPC, w ustawieniach konta google czy w Windows jeśli chodzi o lokalizację nie ingerowałem a zaś nie mogę wrócić do starych ustawień żeby mieć wyniki wyszukiwania z polskich stron. Próbowałem już chyba wszystkiego i nic. Działa dodanie uprawnienia do lokalizacji dla Google ale wcześniej tego nie miałem i było okej

 

Jakies sugestie?

 

Ustawienie lokalizacji nie jest potrzebne, żeby przeglądarki wyświetlały polskie wyniki. Kiedyś miałem tak, że pobrałem i zainstalowałem jakiś program nie czytając dokładnie co się z tym programem zainstaluje i tym sposobem zainstalował mi się jakiś MaskVPN ale nie pamiętam czy wyniki wyszukiwania miałem normalne czy np. z innego kraju. Zainstaluj jeszcze raz przeglądarkę albo zmień przeglądarkę :)

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

EDIT:  Teraz jak sobie pomyślałem to rzeczywiście jak zainstalował mi się jakimś cudem MaskVPN to wyniki wyszukiwania miałem nie z Polski. Żeby to usunąć wszedłem w windowsie w  panel sterowania i odinstalowałem, wyniki wyszukiwania wróciły do normy :)

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...