Skocz do zawartości

Jaki zasilacz wybrać do mojego kompa?


Recommended Posts

  • BlackCoffe zmienił tytuł na Jaki zasilacz wybrać do mojego kompa?

Fotka którą wstawiłeś pokazuje model 250w a nie 350W !!!

Hd 7850 pobiera bez oc 90-100W

i5 3470 pobiera pod obciążeniem 80W

do tego płyta, ram, dyski, wentylatory.... itp.

 

Wg mnie ten zasilacz tak na styk. Biorąc pod uwagę że jest stary i zmęczony życiem to ja osobiście bym nie ryzykował, co nie oznacza że się nie uruchomi. Może pracować tydzień, miesiąc rok, a możesz odpalić grę, karta przejdzie w tryb 3d i zasilacz zrobi boom. 

 

Ja bym nie ryzykował.

Link to post
Share on other sites
19 minut temu, olo163 napisał:

Fotka którą wstawiłeś pokazuje model 250w a nie 350W !!!

Hd 7850 pobiera bez oc 90-100W

i5 3470 pobiera pod obciążeniem 80W

do tego płyta, ram, dyski, wentylatory.... itp.

 

Wg mnie ten zasilacz tak na styk. Biorąc pod uwagę że jest stary i zmęczony życiem to ja osobiście bym nie ryzykował, co nie oznacza że się nie uruchomi. Może pracować tydzień, miesiąc rok, a możesz odpalić grę, karta przejdzie w tryb 3d i zasilacz zrobi boom. 

 

Ja bym nie ryzykował.

A jaki zasilacz byś proponował tak do 100zł

 

Link to post
Share on other sites

To chyba nie jest standardowy zasilacz atx tylko własna konstrukcja fujitsu więc złącza i wielkość obudowy od zwykłego zasilacza nie będą pasowały. Dla pewności wstaw zdjęcie całego zasilacza i kabli (wnętrze pc). 

Nie wiem czy w ogóle są ale możesz poszukać używanych zasilaczy fujitsu z większą mocą tak żeby pasowały do obudowy fizycznie i miały odpowiednie złącza.

Link to post
Share on other sites
W dniu 20.01.2023 o 09:44, olo163 napisał:

To chyba nie jest standardowy zasilacz atx tylko własna konstrukcja fujitsu więc złącza i wielkość obudowy od zwykłego zasilacza nie będą pasowały. Dla pewności wstaw zdjęcie całego zasilacza i kabli (wnętrze pc). 

Nie wiem czy w ogóle są ale możesz poszukać używanych zasilaczy fujitsu z większą mocą tak żeby pasowały do obudowy fizycznie i miały odpowiednie złącza.

W tym zasilaczu jest tylko jedna wtyczka do płyty głównej która ją zasila i żadnych więcej kabli ani wtyczek tam nie ma 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...