Skocz do zawartości

Obudowa do 330/350 zł do komputera za 3800 zł - pytanie o Fractal Design Focus 2


Recommended Posts

Witam, 

 

zależy mi na czasie, bo dziś chciałbym zamówić obudowę. Włożę do niej RX 6600, zasilacz be quiet pure power 11 500W niemodularny, ryzena 5600 z chłodzeniem Fortis 5 argb (159mm wysokości). Nie zależy mi na światełkach, lecz na dobrej kulturze pracy i solidnym wyglądzie a nie uginających się blachach. W starym PC miałem BQ dx500 i nie chciałbym schodzić kilka półek w dół. 

 

Słyszałem, że w tych pieniądzach polecana jest Genesis 505 v2 (2 wentyle), solidna kultura pracy. Mógłbym ją mieć za 269 zł. Odpycha mnie marka mimo wszystko. 

Co powiecie na Fractal Design Focus 2. Wiem, że nie ma wiatraka z tyłu, brak osobnego filtra na przodzie, brak piwnicy i sterowania wentylatorami. Ale cechuje go i tak dobra kultura pracy i niskie temperatury, a za zakupem przemawia jakość wykonania. Ładnie by wyglądała w niej biała płyta B550 Rog Strix. Cena 330 zł. Warto? Tutaj musiałbym szybko zamawiać żeby mieć szansę na dostawę na jutro:

 

https://www.zadowolenie.pl/fractal-design-obudowa-focus-2-biala-tg-clear-tint

 

Spokojnie do tego Fractala by wszystko weszło? Karta Asus Dual RX 6600 nie jest duża, ale jest dość masywna i gruba. Chłodzenie widzialem że maksymalnie pomieści 170mm więc raczej na spokojnie. 

Edytowane przez najs_sc
Link to post
Share on other sites
  • najs_sc zmienił tytuł na Obudowa do 330/350 zł do komputera za 3800 zł - pytanie o Fractal Design Focus 2

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...