Skocz do zawartości

Sapphire Radeon RX 5700 XT PULSE BE


Recommended Posts

18 minut temu, Rebelmind napisał:

Pulse 5700 XT to akurat dobry model, cena jednak podejrzanie niska. 

Sprzedawca nie wystawia faktury VAT, tylko marżę 0%, co pozwala obniżyć cenę. Dodatkowo te karty swoje już wykopały, więc można bez żalu sprzedać. Czas na reklamację rok, ale przy zmienionych termopadach oraz paście z bożą pomocą w ciągu roku nie padnie. 

KLIK!

Link to post
Share on other sites

Mając 900 zł to nawet trzeba. 

 

Po prostu w obliczu aktualnej sytuacji rynkowej lepiej brać kartę od prywatnego użytkownika, który miał jedną sztukę i na niej grał. Zmniejsza to ryzyko, że po godzinach wydobywała kryptowaluty. 

Link to post
Share on other sites

@fif31976 Jak masz płytę z PCIe 4.0 i dasz radę dorzucić 2 stówki to mam 6600xt pulse, ok. 10% lepsza w zależności od rozdziałki głównie, no i nowsza. Gw producenta do 09.2023 ale faktura z UK bo kupiłem od scalpera :/ Jestem pierwszym i jedynym właścicielem, otwierałem ją z folii, kopała jakąś godzinę żeby tylko sprawdzić jaka wydajność (z jedną sztuką pod koniec zeszłego roku to już nie warto było) :D Mogę dać od siebie 2 tygodnie rękojmi rozruchowej, jak nie będzie pasować to możesz zwrócić. Temperatury w normie (mam screena jakby co, wrzucałem gdzieś na forum), nie wymaga żadnego wkładu, plomba nienaruszona.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Fif.

Tak jak chłopaki wyżej pisali, lepiej unikać używanych kart z nieznanych źródeł.

Zastanawiam się nad sprzedażą swojej sapphire pulse rx5700. Kupiłem dwa tygodnie po premierze, miałem grać w gry, ale niewiele z tego wyszło przez studia;)

Kartę wymieniłem w ramach 14 dniowego zwrotu, więc ten konkretny egzemplarz mam jakoś od października 2019. Karty nie rozbierałem ani razu, więc przyda się jej odświeżenie w postaci nowej pasty i ewentualnie nowych termopadów. Gram w Assetto Corsę 2014 i Dirta Rally 2.0 2019 po parę godzin w tygodniu, więc... ta karta się nudzi i kurzy. Na drugiej pamięci mam wgrany bios z wersji XT, ale uruchomiłem go chyba raz dla sprawdzenia czy i jak działa karta :D - jeśli dobrze pokopiesz temat kart RX5000 na forum, znajdziesz moje posty z przed ponad 3 lat. Myślę nad sprzedażą, bo cały czas się "kurzy". Chciałem ją sprzedać już rok temu, ale sytuacja na rynku kart nie pozwalała na zakup nowej (nie mam integry). Jeśli będziesz zainteresowany, napisz na priv. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...