Skocz do zawartości

Tanie chlodzenie wodne na procke i plyte ??


Recommended Posts

Witam, :P

 

Ile moze kosztowac najtansze, ciche i wydajne chlodzenie do PII X2 550 i plyty AsRock M3A790GXH mieszczace sie w Antec three hundred ??

Moze byc gotowy zestaw jesli bedzie w miare ok albo cos co mozna samemu zlozyc ale niestety w na wodnym znam sie jak na kolorach takze lipa z samodzielnosci :pajac:

 

bajery typu fajny wyglad , podswietlanie itp mnie nie interesuja.. Liczy sie zeby bylo ciszej i wydajniej od chlodzenia powietrzem :D

 

Z gory dzieki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Mi wydaje się że lepszym rozwiązaniem będzie jeśli kupisz wszystkie części osobno i sam złożysz je w całość. Dareodevil zestaw jest spoko ale po co mu tak duży rezerwuar ? Myślę że ze spokojem wystarczy Black Water O-Tank 250. Co do chłodnicy do Termochill lub Feser ale chyba wolałbym wziąć 2x120. Złączki mogą być też Fesera koszy jednej to ok. 17 zł. Ile potrzebujesz do układu to już sam policz. Co do wentylatorów na chłodnice to zastanów się może nad Noiseblockerami. Są ciche i wydajne. Cały układ wyniesie ci ok. 1200 - 1300 zł. Nie wiem tylko jak ty to pomieścisz w Antecu Three Hundred.

 

To moja propozycja. Najlepiej żeby wypowiedzieli się tu specjaliści od Liquid Cooling.

Link to post
Share on other sites

Mimo atrakcyjności cenowej nie polecam zestawów chłodzenia - wyciszą kompa i schłodzą ale mają ogólnie słąbą wydajność i jakość. Zaraz coś może znajdę na cooling.pl to podrzucę.

 

PS. radzę zrezygnować z chłodzenia płyty - to będzie aż o 1/3 większy koszt zestawu

zestaw został tak dobrany żeby było jak najwydajniej i niski koszt

sam taki mam ale brak czasu na złożenie :pajac: w sumie i tak mam zamiar zmienić pompkę na MCP355 złoże to wtedy powiem coś więcej

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...