Skocz do zawartości

Android tv problem z instalacją plików apk na android tv?


Recommended Posts

U mnie apk instalują się bez problemu. Nawet jak wyskakuje komunikat w stylu "twoje urządzenie może być niezgodne", to i tak się instaluje.
 
Jeśli już jakoś mi się aplikacja z pliku apk zainstaluję to mam taki problem że się nie poprawnie składuje obraz ?2fddc51740b118d369e721d8a1b96850.jpg

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Istnieje kilka powodów, dla których instalacja aplikacji z pliku APK może się nie powieść na Android TV. Oto kilka z nich:

 

  1. Aplikacja nie jest zoptymalizowana do użytkowania na Android TV. Niektóre aplikacje są przeznaczone wyłącznie do użytkowania na telefonach lub tabletach i mogą nie działać poprawnie na Android TV.

  2. Aplikacja wymaga specyficznych bibliotek lub systemów operacyjnych, które nie są dostępne na Android TV.

  3. Masz wyłączone opcje instalowania aplikacji z nieznanych źródeł. Aby zainstalować aplikację z pliku APK, musisz mieć tę opcję włączoną. Możesz to zrobić w ustawieniach systemu w sekcji "Bezpieczeństwo i ochrona".

  4. Plik APK jest uszkodzony lub nieprawidłowy. Może to być spowodowane błędem podczas pobierania lub próbą instalacji nielegalnej lub nieautoryzowanej wersji aplikacji.

W takim przypadku zaleca się sprawdzenie, czy aplikacja jest dostępna w Sklepie Play lub czy jest oficjalnie przeznaczona do użytkowania na Android TV. Jeśli tak, spróbuj ponownie zainstalować ją za pośrednictwem Sklepu Play. Jeśli nie, możesz spróbować skontaktować się z twórcą aplikacji lub jej producentem, aby uzyskać więcej informacji na temat jej kompatybilności z Android TV.

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, wiktor9302 napisał:

Ale plik że sklepu google play czy, apk piure?

Z Google Play ściągnięta przez:

https://apkpure.com/pl/

 

Jest to dokładnie to samo, tylko aplikacja zapisana do pliku.

 

13 minut temu, Wik-Mar napisał:

1. Aplikacja nie jest zoptymalizowana do użytkowania na Android TV

U mnie działa.

 

16 minut temu, Wik-Mar napisał:

Aplikacja wymaga specyficznych bibliotek lub systemów operacyjnych, które nie są dostępne na Android TV

U mnie działa.

 

17 minut temu, Wik-Mar napisał:

Masz wyłączone opcje instalowania aplikacji z nieznanych źródeł

Nie ma.

 

19 minut temu, Wik-Mar napisał:

czy jest oficjalnie przeznaczona do użytkowania na Android TV

Może nie jest, ale działa. Mam trochę aplikacji, które nie są przeznaczone pod Android TV. Działają, ale oficjalnie nie są wspierane. Mam je usunąć?

Link to post
Share on other sites

Masz możliwość zresetowania android tv, do fabrycznych ustawień i ponownej instalacji programów.

Ale najpierw sprawdź czy jest aktualizacja systemu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...