Skocz do zawartości

Na mój nr telefonu wyświetla się nazwa mojej firmy - jak?


Recommended Posts

A nawet jeśli to android to w kontakty->ustawienia->ID rozmówcy i spam->Pokazuj identyfikator rozmówcy i spamu pewnie ma zaznaczone, na jakiej podstawie to działa ? Jak wbijesz swoją firmę w google maps to nie masz tam przypadkiem tego numeru ?

Link to post
Share on other sites
W dniu 14.12.2022 o 23:42, AudiAWX napisał:

Mi wygląda że po prostu miała już wcześniej twój numer zapisany.

 

Niestety, nie ma takiej opcji. Tym bardziej, że nie zapisywałaby nazwy firmy jota w jotę mam dość specyficzną.

 

W dniu 14.12.2022 o 23:50, Arnold napisał:

Ty masz może iphone-a i druga strona też?

 

Tak. Ja iPhone druga strona raczej też.

 

W dniu 15.12.2022 o 01:57, xardas228 napisał:

A nawet jeśli to android to w kontakty->ustawienia->ID rozmówcy i spam->Pokazuj identyfikator rozmówcy i spamu pewnie ma zaznaczone, na jakiej podstawie to działa ? Jak wbijesz swoją firmę w google maps to nie masz tam przypadkiem tego numeru ?

 

Firmę dopiero co założyłem nie zrobiłem jeszcze wszystkich czynności promocyjnych, a i tak nie będę chciał łączyć  numeru prywatnego  z firmą.

 

 

W dniu 15.12.2022 o 09:58, JohnyRambo napisał:

Jest tak nie wiem jak, kolega ma jakąś apkę zmienił telefon stracił kontakty dzowonię a tam ikonka firmy i nazwa mojej firmy.

Te apki pewnie zaciągają z CEIDG albo wg mają swoją bazę.

 

Jeśli zaciągają z CEIDG to mamy zajebistą lukę w bezpieczeństwie. Podawałem nr telefonu do CEIDG z zaznaczeniem, że nie ma być podany do wiadomości publicznej na stronach CEIDG. Nie sądzę, że mój przypadek odkrył lukę w za********h zabezpieczeniach.

 

 

Musi być inna opcja. Chyba najlepiej pójdę i się gościa spytam o co chodzi.

Link to post
Share on other sites

Podstawowe pytanie.
Czy twój numer jest są strzeżony/ukryty?

Jeśli nie to widzi go ( nazwę firmy) każdy do kogo dzwonisz.


Drugie pyta jaki masz tel (producent)
Dla samsunga np takie dane zbiera z netu i przetwarza hyia .

Jak masz np coś od xiaomi to tam już Google zapewnia takie usługi.

To tak samo jak ja wybieram numer do firmy której nie mam zapisanej w telefonie ale numer mam z ogłoszenia np.
Po wbjcu na telefonie wyświetla mi się jej nazwa, ale w książce numerów nie mam jej zapisanej.

Na FB nigdy nie miałem konta, ale jak kliknę załóż konto to z automatu mam wypełnione wszystkie pola i to poprawnie ...
Dla czego? Bo mam pocztę na Gmail.
Podałem Rw dane dla googla to już są we wszystkich ich usługach...

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, raiders napisał:

Drugie pyta jaki masz tel (producent)

Nie czytasz dokładnie co pisze autor tematu.

 

15 godzin temu, videocs6 napisał:

Tak. Ja iPhone druga strona raczej też.

Jeżeli tamta osoba ma iPhone też i w wiadomościach ustawił, aby było widać jakies dane o sobie czyli nazwa firmy, jakies obrazek i, żeby wszedzie w Apple to było zatwierdził to z automatu tobie sie wyswietli i tak samo jak ty ustawisz u siebie. Zapomniałem jak to sie nazywa. Też mam 13 mini :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...