Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam chciałbym zakupić nowe słuchawki budżet jaki mogę przeznaczyć to 700 zł max. Obecnie posiadam ISK HD 9999 i jestem zadowolony bardzo ale powoli już mi się psują użytkuje koło 5 lat. Nie posiadam karty dźwiękowej żadnej zewnętrznej. Słuchawki typowo pod granie, ewentualnie czasami odpalę yt, twitch fajnie jakby były bezprzewodowe. 

Myślałem o Logitech G Pro X Lightspeed co myślicie czy nie warto gamingowych? Mikrofonu nie potrzebuje ponieważ posiadam thronmaxa pro. Czy może lepiej tańsze słuchawki + jakąś karta dźwiękowa?

Edytowane przez adix126
Link to post
Share on other sites

Słuchawki gamingowe bezprzewodowe to: Gamingowe 200pln + Bezprzewodowe 200pln + 100pln Mikrofon. Czyli słuchawki za 200pln. To chyba nie będzie upgrade. W budżecie <500pln w promo da się kupić Beyerdynamici DT770Pro/80 Do grania znacznie lepsze niż HD9999 chociaż na początku będziesz pytał gdzie jest bas. Paradoksalnie w tych słuchawkach jest tam gdzie być powinien. Pozostałe 200pln to trochę mało na DAC-a ale koło 300pln da się już kupić używanego Audiotraka Cube, Audinsta mini lub mx1 czy Audienta id4.

Link to post
Share on other sites

Okej rozumiem czyli nie kupować żadnych bezprzewodowych bo to żaden upgrade czyli plan jest taki kupuje te co poleciłeś słuchawki teraz, a za miesiąc będą fundusze dokupić mogę ten interfejs, a powiedz mi jeszcze który poleciłbyś z tych co podałeś, który byłby najlepszy? Oraz czy to poprawi też moja jakość mikrofonu? 

Link to post
Share on other sites

Thronmax pro jest z tego co rozumiem na USB? Zatem nie ma żadnego związku z interfejsem. Z tych które wypisałem najsensowniejszy pod mikrofon jest Audient id4, on otwiera całkiem nowe pole bo ma zasilanie Phantom, więc możesz podłączyć mikrofony pojemnościowe. Przykładowo Genesisa 300 XLR który jest rebrandem Maono. Od strony zasilania słuchawek to id4 u mnie się sprawdza właśnie z DT770/80 z zapasem mocy.

 

Dobrze by było żebyś sobie DT770 odsłuchał przed zakupem, albo miał możliwość zwrotu - ja nie zagwarantuję że Ci podejdą. To jest dźwięk studyjny, szczegółowy, nie tak nastawiony na bas jak HD9999.

Link to post
Share on other sites

Thronmax jest chyba USB i jack bodajże jak pamiętam. A co do tych słuchawek i tak chyba nie ma lepszych w tej półce cenowej a nie chce żadnych stelleseries, razerr itp..  Isk też mi kiedyś polecili pod csa bez żadnych interfejsów a zdały egzamin 100% ale po 5 latach już się trochę rozpadają więc myślę że te co poleciłeś będą git, zawsze mogę odesłać głównie z gierek to właśnie jakieś cs itp fpsy a mikrofon to tak przy okazji chciałem jak juz  ten interfejs jest jakiś to może być lepsza jakość mikrofonu. A co do tego ID4 na Olx znalazłem jeden tylko a  tego Cube fajnego w okolicy znalazłem za 300zl używany 2 lata 

Edytowane przez adix126
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...